Mały loft w stylu skandynawskim

Mały loft w stylu skandynawskim

Kawalerki lub Soft Lofty to w naszym kraju często spotykane mieszkania. Często brak pomysłu na takie małe przestrzenie ale można je bardzo ładnie urządzić jak pokazuje szwedzka stylistka Pella Hedeby. Jej styl jest bardzo widoczny: W lofcie panuje minimalizm który jednak nie jest przesadzony i pozostaje przytulny. Spokojna i prosta paleta kolorów nadaje całemu mieszkaniu elegancji.

 

Meble pochodzą z różnych przedziałów cenowych: od Ikea, przez &tradition do Carl Hansen. Wszystko układna się jednak w spójną całość przez co kawalerka wygląda bardzo elegancko i luksusowo - mimo zaledwie 30 m2.

Jak Wam się podoba?

 

Mały loft skandynawski

 

Mały loft skandynawski

 

Mały loft skandynawski

 

Mały loft skandynawski

 

Mały loft skandynawski

 

 

Źródło: Stil Inspiration Pella Hedeby

3 komentarze

  • Avatar
   Lidia Szczęsnik
   cze 4, 2016

   Piękny ten apartament mnie urzekła podłoga wczoraj objechałam okoliczne sklepy z deskami panelami i niestety oprócz desek Boena nic mnie nie zachwyciło do akurat mojego salonu. Jeśli mają Państwo informację jaki kolor i producent podłogi w tej aranżacji będę wdzięczna za pomoc.PozdrawiamLidia Szczęśniak

  • Avatar
   izarobi
   cze 4, 2016

   Ładne. Ale to nie loft tylko kawalerka na poddaszu. I osobiście czekam z utęsknieniem na koniec ery szarego. Lubię monochromatyczne wnętrza ale można je zaprojektować też przy pomocy innych kolorów :).

  • Avatar
   Abdul Azim
   mar 20, 2020

   I just loved the theme and combinations that are used. It seems like white house palace. I have decorated my office providing the research paper writing services for the students so I have used decent colors. Now, I am planning to decorate my house and I need the color combinations for each of my room.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code