Michael Schneider

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 10 388 zł

  Designerskie łóżko z litego drewna marki Artisan zaprojektowane przez Michaela Schneidera. Łóżko Fin wyróżnia się przede wszystkim przez swoje piękne opływowe formy.    "Love Wood" to moto marki Artisan i ta miłość do drewna rezultuje w perfekcyjnie zaprojektowanych i wykonanych mebli.

  10 388 zł
 • 2 244 zł

  Drewniane krzesło designerskie Fin marki Artisan zaprojektowane przez Michaela Schneidera. Jak wszystkie produkty Artisan krzesło Fin jest wykonane z litego drewna.   Wzorki dostępnych rodzajów drewna znajdują się poniżej w opisie produktu.

  2 244 zł
 • 2 544 zł

  Drewniane krzesło designerskie Fin marki Artisan zaprojektowane przez Michaela Schneidera. Jak wszystkie produkty Artisan krzesło Fin jest wykonane z litego drewna. Wersja Fin Soft z siedziskiem tapicerowanym tkaniną lub skórą naturalną.

  2 544 zł
 • 7 982 zł

  Designerski drewniany stół Fin marki Artisan. Stół Fin jest również dostępny w dowolnym wymiarze. Chętnie wycenimy dla Państwa indywidualny wymiar.   "Love Wood" to moto marki Artisan i ta miłość do drewna rezultuje w perfekcyjnie zaprojektowanych i wykonanych mebli.

  7 982 zł
 • 3 228 zł

  Designerskie krzesło drewniane Invito marki Artisan jest wykonane z litego drewna. Siedzisko i oparcie są pokryte czarną skórą naturalną. 

  3 228 zł
 • 7 155 zł

  Designerski drewniany stół Invito marki Artisan. Stół Invito jest również dostępny w wersji rozkładanej.   "Love Wood" to moto marki Artisan i ta miłość do drewna rezultuje w perfekcyjnie zaprojektowanych i wykonanych mebli.

  7 155 zł
 • 13 546 zł

  Drewniany stół Invito w wersji rozkładanej marki Artisan. Dostawki są chowane w systemie butterfly pod blatem. "Love Wood" to moto marki Artisan i ta miłość do drewna rezultuje w perfekcyjnie zaprojektowanych i wykonanych mebli.   Wzorki dostępnych rodzajów drewna znajdują się poniżej w opisie produktu.

  13 546 zł
 • 10 738 zł

  Designerskie łóżko Invito marki Artisan jest wykonane z litego drewna. "Love Wood" to moto marki Artisan i ta miłość do drewna rezultuje w perfekcyjnie zaprojektowanych i wykonanych mebli.   Wzorki dostępnych rodzajów drewna znajdują się poniżej w opisie produktu.

  10 738 zł
 • 12 610 zł

  Designerski okrągły stół z litego drewna Pivot marki Artisan zaprojektowany przez niemieckiego projektanta Michaela Schneidera.   "Love Wood" to moto marki Artisan i ta miłość do drewna rezultuje w perfekcyjnie zaprojektowanych i wykonanych mebli.

  12 610 zł
 • 13 542 zł

  Designerski drewniany stół rozkładany Tara marki Artisan. Stół Tara jest również dostępny w różnych długościach i szerokości 94 cm lub 104 cm. Funkcja rozkładana jest zrealizowana w wygonym systiemie "butterfly" z 1 lub 2 wstawkami.    Blat stołu Tara jest podcięty na kancie przez co sprawie niezwykle delikatne wrażenie. Na zapytanie stół Tara może być...

  13 542 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów