Step

Zapytaj o produkt

Przemysław "Mac" Stopa

Designerskie krzesło włoskie marki Tonon projektu Przemysław "Mac" Stopa jest połączeniem pianki molekularnej i chromowanej stali w jedną nowoczesną całość.

Więcej szczegółów

Designerskie krzesło Step marki Tonon zachwyca przede wszystkim swoim innowacyjnym, nowoczesnym designem. Organicznie uformowane siedzenie nowoczesnego krzesła Step marki Tonon z wysokojakościowej polyuretanowej, molekularnej pianki zostało dopasowane idealnie do formy ludzkiego ciała i oferuje najwyższy komfort siedzenia i bardzo przyjemną miękkość.

Szala siedzenia nowoczesnego krzesła Step marki Tonon dostępna jest w 11 nowoczesnych kolorach, Eleganckie nogi krzesła Step wykonane są z chromowanego metalu podkreślającego lekką sylwetkę krzesła Step marki Tonon. Krzesło Step Tonon dostępne jest również jako Step Wood z nogami z drewna dębowego lub bardzo modnego amerykańskiego orzecha.

Krzesło Step marki Tonon to idealny model do nowoczesnych jadalni, salonów ale również do sal konferencyjnych i biur urządzonych na najwyższym poziomie. We wszystkich tych wnętrzach zapewni design i ambiente dla koneserów.

szerokość53 cm
głębokość54 cm
wysokość86 cm
głębokość siedziska40 cm
wysokość siedziska47 cm
waga11 kg
materiałpianka
siedziskoFreeFoam®
stelażstal chromowana
markaTonon
designPrzemysław "Mac" Stopa

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane

    12 Other products in the same category: