Heaven S260

Zapytaj o produkt

Materac Curem Heaven S260 kołysze Cię w miękkim, delikatnym uścisku. Najgrubsza warstwa pianki termoelastycznej CureFeel. Wysokość materaca 26 cm.

Więcej szczegółów

4 629 zł

Głęboki, regenerujący sen jest niezbędny, by móc żyć pełnią życia. Pamiętamy o tym tworząc produkty CUREM. Materace CUREM wykonane są z termoelastycznej pianki Visco, która niezawodnie eliminuje punkty nacisku, dopasowując się idealnie do całego Twojego ciała. W przeciwieństwie do materaców wykonanych ze zwykłej pianki, pianka z pamięcią kształtu aktywnie otacza Twoje całe ciało i nie stawia mu oporu. Wynikający z tego brak jakichkolwiek ograniczeń pozwala Ci na nieskrępowany sen.

 

Zintegrowany, wielostrefowy wkład materaca zapewnia optymalną pozycję dla Twojego kręgosłupa – pozwala Twoim barkom zapadać się głębiej i zapewnia odpowiednie wsparcie odcinka lędźwiowego. Twoje ciało jest idealnie podtrzymywane, a Ty możesz cieszyć się korzyściami płynącymi z lepszego ukrwienia mięśni, spokojnego snu, efektywnej redukcji stresu i doskonałej regeneracji sił. W rezultacie, budzisz się zrelaksowany i tryskający energią. Czujesz przepływ pozytywnych emocji, a Twoje ciało jest w idealnej kondycji.

 

Świeże powietrze i świadome oddychanie leżą u źródeł dobrego samopoczucia. Likwidują napięcia i wypełniają nasze ciała nową energią, wywierając na nas tym samym, pod każdym względem, pozytywny wpływ. Optymalna ilość tlenu jest również niezbędna, aby móc cieszyć się regenerującym i bezstresowym snem. W celu stworzenia kojącej aury sprzyjającej dobremu snu, należy zadbać o właściwą temperaturę i optymalne nawilżenie.

 

Dlatego też wszystkie komponenty materacy CUREM cechuje zaawansowana otwartokomórkowa struktura, zapewniająca nowy wymiar oddychalności nigdy wcześniej niespotykanej wśród materacy termoelastycznych. W efekcie przez całą noc śpisz w przyjemnie świeżym łóżku, a o poranku czujesz się zrelaksowany i prawdziwie wypoczęty.

 

Naszym prezentem dla Ciebie są wspaniałe noce i przepełnione energią dni. Dzięki unikalnemu połączeniu najnowocześniejszych technologii i materiałów najwyższej jakości, wszystkie materace CUREM osiągają zupełnie nowy wymiar oddychalności i komfortu snu. Potwierdzają to nasze testy: termoelastyczna pianka CUREM CureFeel jest do 27 razy bardziej oddychająca niż pianki termoelastyczne innych producentów.

 

Rezultat: przyjemnie świeży klimat sprzyjający dobremu snu, połączony z idealnym wsparciem bez nacisku. Doświadcz nowego wymiaru dobrego samopoczucia z CUREM.

wymiaryzobacz opis produktu
wysokość26 cm
materiałCureBase, CureFeel, CureSense
twardośćH2 - średniotwardy
typ materacapiankowy memory
gwarancja10 lat
markaCurem

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz opinię

Heaven S260

Heaven S260

Materac Curem Heaven S260 kołysze Cię w miękkim, delikatnym uścisku. Najgrubsza warstwa pianki termoelastycznej CureFeel. Wysokość materaca 26 cm.

Napisz opinię

Produkty powiązane

    5 Other products in the same category: