Heaven S230 Forte

Zapytaj o produkt

Materac Curem Heaven S230 Forte to doskonała równowaga pomiędzy swobodą ruchów a idealnym wsparciem. Jest to możliwe dzięki grubszej warstwie pianki termoelastycznej CureFeel. Wysokość materaca 23 cm. Wersja Forte o większej twardości (H3).

Więcej szczegółów

3 849 zł

Głęboki, regenerujący sen jest niezbędny, by móc żyć pełnią życia. Pamiętamy o tym tworząc produkty CUREM. Materace CUREM wykonane są z termoelastycznej pianki Visco, która niezawodnie eliminuje punkty nacisku, dopasowując się idealnie do całego Twojego ciała. W przeciwieństwie do materaców wykonanych ze zwykłej pianki, pianka z pamięcią kształtu aktywnie otacza Twoje całe ciało i nie stawia mu oporu. Wynikający z tego brak jakichkolwiek ograniczeń pozwala Ci na nieskrępowany sen.

 

Zintegrowany, wielostrefowy wkład materaca zapewnia optymalną pozycję dla Twojego kręgosłupa – pozwala Twoim barkom zapadać się głębiej i zapewnia odpowiednie wsparcie odcinka lędźwiowego. Twoje ciało jest idealnie podtrzymywane, a Ty możesz cieszyć się korzyściami płynącymi z lepszego ukrwienia mięśni, spokojnego snu, efektywnej redukcji stresu i doskonałej regeneracji sił. W rezultacie, budzisz się zrelaksowany i tryskający energią. Czujesz przepływ pozytywnych emocji, a Twoje ciało jest w idealnej kondycji.

 

Świeże powietrze i świadome oddychanie leżą u źródeł dobrego samopoczucia. Likwidują napięcia i wypełniają nasze ciała nową energią, wywierając na nas tym samym, pod każdym względem, pozytywny wpływ. Optymalna ilość tlenu jest również niezbędna, aby móc cieszyć się regenerującym i bezstresowym snem. W celu stworzenia kojącej aury sprzyjającej dobremu snu, należy zadbać o właściwą temperaturę i optymalne nawilżenie.

 

Dlatego też wszystkie komponenty materacy CUREM cechuje zaawansowana otwartokomórkowa struktura, zapewniająca nowy wymiar oddychalności nigdy wcześniej niespotykanej wśród materacy termoelastycznych. W efekcie przez całą noc śpisz w przyjemnie świeżym łóżku, a o poranku czujesz się zrelaksowany i prawdziwie wypoczęty.

 

Naszym prezentem dla Ciebie są wspaniałe noce i przepełnione energią dni. Dzięki unikalnemu połączeniu najnowocześniejszych technologii i materiałów najwyższej jakości, wszystkie materace CUREM osiągają zupełnie nowy wymiar oddychalności i komfortu snu. Potwierdzają to nasze testy: termoelastyczna pianka CUREM CureFeel jest do 27 razy bardziej oddychająca niż pianki termoelastyczne innych producentów.

 

Rezultat: przyjemnie świeży klimat sprzyjający dobremu snu, połączony z idealnym wsparciem bez nacisku. Doświadcz nowego wymiaru dobrego samopoczucia z CUREM.

wymiaryzobacz opis produktu
wysokość23 cm
materiałCureBase, CureFeel, CureSense
twardośćH3 - twardy
typ materacapiankowy memory
gwarancja10 lat
markaCurem

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz opinię

Heaven S230 Forte

Heaven S230 Forte

Materac Curem Heaven S230 Forte to doskonała równowaga pomiędzy swobodą ruchów a idealnym wsparciem. Jest to możliwe dzięki grubszej warstwie pianki termoelastycznej CureFeel. Wysokość materaca 23 cm. Wersja Forte o większej twardości (H3).

Napisz opinię

Produkty powiązane

    5 Other products in the same category: