Tangle Wazon skandynawski wazon | Stelton kliknij aby powiększyć

Tangle Wazon

Zapytaj o produkt

Halskov & Dalsgaard

Elegancki skandynawski wazon Tangle duńskiej marki Stelton wykonany z mosiądzu.

Więcej szczegółów

Elegancki skandynawski wazon Tangle duńskiej marki Stelton wykonany z mosiądzu.

średnica12 cm
wysokość16,5 cm
materiałmosiądz, szkło
markaStelton
designHalskov & Dalsgaard

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz opinię

Napisz opinię

5 Other products in the same category:

  • True Colours wazony projektowane przez Lexa Potta dla duńskiej marki &tradtion wykonane są z tylko jednego kawałka metalu. Jedna część to utleniony metal a druga metal polerowany. Kombinacja dwóch rodzajów wykończenia pokazuje różnorodność materiału. Wymiary i opisy wszystkich modeli znajdują się poniżej w opisie produktu. 

  • Skandynawski wazon Troll Vase duńskiej marki Menu projektowany przez pracownie Anderssen & Voll. Vazon Troll Vase jest wykonany z przydymionego szkła i dostępny w trzech wymiarach. Troll Vase idealnie pasuje do wnętrz skandynawskich lub klasycznych.

  • Skandynawski wazon Willmann Vase duńskiej marki Menu. Dolna część wazonu Willmann Vase jest wykonana z ręcznie dmuchanego szkła, górna część z betonu w kolorze jasnym lub ciemnym. Wazon Willmann Vase idealnie pasuje do wnętrz skandynawskich lub loftowych.

  • Skandynawski wazon Stockholm Aquatic Vase duńskiej marki Stelton jest inspiracowany skandynawskim krajobrazem: archipelagiem sztokholmskim i falami Bałtyku. Stockholm Aquatic Vase został zaprojektowany przez szwedzkie studio projektowe Bernadotte & Kylberg. Prosta forma wazonu jest połączona z bogatym rysunkiem w niebieskim kontrastowym kolorze. Każdy...

  • Skandynawski wazon Stockholm Horizon Vase duńskiej marki Stelton jest inspiracowany skandynawskim krajobrazem: archipelagiem sztokholmskim i falami Bałtyku. Stockholm Horizon Vase został zaprojektowany przez szwedzkie studio projektowe Bernadotte & Kylberg. Prosta forma wazonu jest połączona z bogatym rysunkiem w niebieskim kontrastowym kolorze. Każdy...