Copenhague CPH 190 biurko dębowe nowoczesne Hay

Ronan & Erwan Bouroullec

produkt wykonany na zamówienie

Biurko drewniane Copenhague CPH 190 duńskiego producenta Hay. Design Ronan & Erwan Bouroullec.

Copenhague CPH 190 przenosi klasyczną estetykę biurka w nowoczesny kontekst. Proste, ale pełne wdzięku, asymetryczne nogi w połączeniu z opływowym blatem zapewniają funkcjonalną, kompaktową i uporządkowaną konstrukcję

Projekty marki HAY charakteryzują się minimalistycznym, skandynawskim wzornictwem, wysoką jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami jak eleganckie biurko Copenhague CPH 190.

Więcej szczegółów

5 737 zł

Copenhague Biurko CPH 190 biurko skandynawskie Hay.

Dzieląc te same kątowe nogi, co reszta serii, blat biurka z formowanej sklejki CPH 190 ma podział z tyłu stołu, tworząc przydatne pionowe oparcie do podtrzymywania notatek i otwartych książek, podczas gdy pozostała część służy jako przestrzeń robocza. Ma to podwójną zaletę: biurko jest bardziej kompaktowe, a jednocześnie zwiększa funkcjonalność. Idealny do użytku w domowym biurze lub w miejscu pracy, wykonany jest w dębowym kolorze z bezbarwnym lakierem.

Biurko w stylu skandynawskim Copenhague CPH 190 wymiary

Biurko w stylu skandynawskim Copenhague CPH 190 wymiary

Hay przenosi nas w lata 50. i 60. XX wieku – złoty wiek duńskiego designu. Hay czerpie z tej klasycznej estetyki i łączy ją z nowoczesnymi trendami, wygodą i pierwszorzędnym wykonaniem. 

Po więcej informacji na temat designerskiego biurka Copenhague CPH 190 zapraszamy na stronę HAY lub do kontaktu z naszym sklepem.

długość 150 cm
szerokość 70 cm
wysokość 74 / 91 cm
grubość blatu 24 mm
materiał sklejka drewniana
marka Hay
design Ronan & Erwan Bouroullec

Napisz opinię

Copenhague CPH 190 biurko dębowe nowoczesne Hay

Copenhague CPH 190 biurko dębowe nowoczesne Hay
Biurko drewniane Copenhague CPH 190 duńskiego producenta Hay. Design Ronan & Erwan Bouroullec. Copenhague CPH 190 przenosi klasyczną estetykę biurka w nowoczesny kontekst. Proste, ale pełne wdzięku, asymetryczne nogi w połączeniu z opływowym...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    24 Inne produkty w tek kategorii