AK 1330 biurko skandynawskie

Zapytaj o produkt

Søren Nissen & Ebbe Gehl

produkt wykonany na zamówienie (4 miesiące)

Filigranowa forma biurka Point Desk to projekt architekta Ebbe Gehl dla duńskiej marki Naver Collection.

Projektant stosuje kontrasty i grę formy, koloru, materiału, proste linie zostają przełamane organicznymi zaokrągleniami, gładkie białe powierzchnie spotykają się z ciepłym, ciemnym drewnem oraz nowoczesnym materiałem jakim jest Corian®.

 

Biurko AK 1330 duńskiej marki Naver Collection to podobnie jak inne meble Naver Collection ponadczasowy skandynawski design do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

12 981 zł 12 981 zł

Filigranowa forma biurka Point Desk to projekt architekta Ebbe Gehl dla duńskiej marki Naver Collection. Projektant stosuje kontrasty i grę formy, koloru, materiału, proste linie zostają przełamane organicznymi zaokrągleniami, gładkie białe powierzchnie spotykają się z ciepłym, ciemnym drewnem oraz nowoczesnym materiałem jakim jest Corian®. Optycznie bardzo delikatne nogi biurka Point Desk marki Naver Collection zdejmują cały ciężar z blatu i pozwalają mu optycznie wisieć w przestrzeni. Wrażenie, które zostaje dodatkowo podkreślone poprzez stalowe końcówki nóżek biurka.

 

Prawie jak skulptura prezentuje się biurko projektu Ebbe Gehl ze swoimi zaokrąglonymi narożnikami, pochylając się delikatnie do przodu. Biurko Point Desk wyróżnia się również wyrafinowanym i bardzo praktycznym rozwiązaniem, którym jest wbudowana w blat biurka podnoszona klapka, która przykrywa schowek na różnego rodzaju drobiazgi. Nie jest to jednak jedyna praktyczna strona, którą klapka schowka ma do zaoferowania, wewnętrzna strona klapki schowka jest magnetyczna i idealna na małe notatki, zdjęcia na które chcemy spojrzeć pracując przy biurku Point Desk marki Naver Collection. Wydzielona przestrzeń na kable oraz dwie ładowarki do telefonu (z przodu i tyłu biurka) to dodatkowi pomocnicy w utrzymaniu porządku na tym designerskim biurku.

 

Po pracy wszystkie drobiazgi biurowe, dokumenty, telefony i kable znikają bez problemu we wnętrzu tego niezwykle przemyślanego biurka, prawa szuflada zmieści bez problemu laptop a lewa oferuje przegródki na drobiazgi biurowe. Projektant Ebbe Gehl zadbał o to by po zakończonej pracy biurko mogło być wyłącznie ozdobą wnętrza w którym się znajduje i cieszyć oczy swoja wyjątkową formą. Firma Naver Collection oferuje biurko Point Desk w drewnie jesionowym (olejowane, bielone, czarne) oraz drewnie dębowym (bielonym, olejowanym z białym pigmentem, lakierowanym, olejowanym).

 

Oprócz biurka Point Desk prowadzimy pełen asortyment marki Naver Collection.

 

Corian: do jego produkcji wykorzystuje się mieszankę naturalnych minerałów oraz żywicy akrylowej.  Jego jednorodna, zwarta struktura pozwalająca na uzyskanie ponadprzeciętnej wytrzymałości, to trwały, idealnie gładki i jednolity, bardzo elegancki materiał. 

długość124 cm
szerokość70 cm
wysokość73 cm
materiałdrewno
blatCorian®
markaNaver Collection
designSøren Nissen & Ebbe Gehl

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz opinię

Napisz opinię

17 Inne produkty w tek kategorii