Peacock donica Paw Vondom

Eero Aarnio

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Donica ogrodowa Peacock hiszpańskiej marki Vondom. Design Eero Aarnio.

Mistrz Eero Aarnio tworzy swój pierwszy utwór dla VONDOM. Jest to bez wątpienia element wyjątkowy ze względu na zabawny i symboliczny design, Peacock Collection. 

 

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Więcej szczegółów

4 396 zł

Donica ogrodowa Peacock hiszpańskiej marki Vondom. Design Eero Aarnio.

Tak jak opisuje jego twórca, pawie były częścią jego dzieciństwa, mimo że ich kraj pochodzenia jest bardzo daleko od Finlandii. Dom Eero znajdował się bardzo blisko zoo w Helsinkach, na wyspie, na której sprowadzane z Indii pawie mogły swobodnie wędrować, ponieważ nie mogły odlecieć ze względu na ich słabe umiejętności latania. Pawie w zoo zarówno fascynowały, jak i przerażały Eero, ponieważ kiedy wachlowały ogonem, były większe od niego. Takie wspomnienia są inspiracją do stworzenia tej doniczki z dużą symboliką dla Eero, który naturalnie nazwał ją „Pawiem”, przynosząc ponowne spotkanie z tą postacią z jego dzieciństwa.

 

Dostępna w wersji matowej, lakierowanej w połysku i wersji z oświetleniem. Do konfiguracji oświetlenia proszę wybrać kolor ICE i wykończenie ICE.

długość116 cm
szerokość30 cm
wysokość150 cm
pojemność9L (otwarcie na roślinę Ø24 x 22 cm)
materiałpoliethylen
do użytku zewnętrznegotak
markaVondom
designEero Aarnio

Napisz opinię

    Jesteś robotem?

    7 Inne produkty w tek kategorii