Wire Pot skandynawska donica Menu

Norm Architects

produkt wykonany na zamówienie

Nowoczesna donica Wire Pot duńskiej marki Menu zaprojektowana przez studio Norm Architects. 

Połączenie donicy i podstawy tworzy piękne miejsce do odpoczynku dla twoich roślin, oferując jednocześnie stojaki o różnej wysokości, aby przyciągnąć uwagę wizualną i dekorację zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Zaprojektowane przez zespół Norm Architects, Wire Pot i Base zostały zainspirowane ogrodem w stylu japońskim.

 

Projekty MENU można znaleźć na całym świecie, ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Więcej szczegółów

288 zł

Nowoczesna donica Wire Pot duńskiej marki Menu zaprojektowana przez studio Norm Architects. 

Każdy element, donicę oraz podstawą można kupić osobno, ale najlepiej prezentują się razem. Geometryczne linie podstawy i delikatna krzywizna doniczki współgrają ze sobą, nadając mocną estetykę każdemu domowi lub ogrodowi.

średnica 23 cm
wysokość 17 cm
materiał stal proszkowo malowana, silikon
do użytku zewnętrznego tak
marka Menu
design Norm.Architects

Wire Pot 3D

Modele 3D / 2D donic Wire Pot duńskiej marki Menu.

Pobierz (4.85M)

Napisz opinię

Wire Pot skandynawska donica Menu

Wire Pot skandynawska donica Menu
Nowoczesna donica Wire Pot duńskiej marki Menu zaprojektowana przez studio Norm Architects.  Połączenie donicy i podstawy tworzy piękne miejsce do odpoczynku dla twoich roślin, oferując jednocześnie stojaki o różnej wysokości, aby przyciągnąć...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    16 Inne produkty w tek kategorii