Bramble skandynawska donica Bolia

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Piękna i charakterystyczna donica Bramble duńskiej marki Bolia, design NIRUK.

Niepowtarzalny wygląd Bramble jest wynikiem pracy starych gofrownic użytych przy tworzeniu prototypu. Dziś używa się specjalnej formy, która przypomina ten proces.

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design”.

Więcej szczegółów

250 zł 250 zł

Bramble skandynawska donica Bolia.

Wszystkie donicy są ręcznie dmuchane w tej formie, dzięki czemu każda jest całkowicie wyjątkowa dzięki charakterystycznemu wykończeniu i nierównej fakturze. Bramble jest również wykonany w 100% z czystego piasku, który jest mocniejszy i wyższej jakości niż szkło z recyklingu.

Bolia nie jest tradycyjną firmą projektowo-meblową; jest w ciągle zmieniającej się, zrównoważonej podróży. Podróży w kierunku czegoś nowego i lepszego. Bolia jest międzynarodową firmą projektową, która uwielbia rozwijać nowy skandynawski design i tworzyć piękne przestrzenie w domach, miejscach pracy i wszędzie pomiędzy.

średnica 19 cm | 35 cm
wysokość 20 cm | 35 cm
materiał szkło ręcznie dmuchane
marka Bolia
design NIRUK

Napisz opinię

Bramble skandynawska donica Bolia

Bramble skandynawska donica Bolia
Piękna i charakterystyczna donica Bramble duńskiej marki Bolia, design NIRUK. Niepowtarzalny wygląd Bramble jest wynikiem pracy starych gofrownic użytych przy tworzeniu prototypu. Dziś używa się specjalnej formy, która przypomina ten proces....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    16 Inne produkty w tek kategorii