WM String Lounge Chair lekki i nowoczesny fotel Menu

Zapytaj o produkt

StudioWM

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Fotel WM String Lounge Chair duńskiego producenta Menu, projektowany przez StudioWM nadaję się do użytku zewnętrznego.

Konstrukcja Wire jest dostępna jako krzesło do jadalni i fotel wypoczynkowy. Oba mają ten sam lekki i przewiewny wygląd, a cienka struktura drucianej ramy nadaje im delikatny wygląd, a jednocześnie stanowi doskonały kontrast z każdym kocem lub poduszką, którą położysz na krześle i fotelu.

 

Duńska marka Menu przesuwa granice skandynawskiego designu, ich minimalistyczne projekty określane są jako nowoczesne klasyki.

Więcej szczegółów

1 442 zł 1 442 zł

Fotel WM String Lounge Chair duńskiego producenta Menu. Fotel zaprojektowany przez studio projektowe StudioWM nadaję się do użytku zewnętrznego.

Studio WM wyjaśnia: „Siła metalu dała nam swobodę przekraczania granic i poszukiwania najcieńszej, najlżejszej konstrukcji, która wnosi światło do projektu w sensie dosłownym i przenośnym. Kontrast między cienkim metalowym drutem a miękką poduszką przywodzi na myśl chęć dotknięcia i używania produktu.”

Projekty MENU można znaleźć na całym świecie. Ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

szerokość66 cm
głębokość53 cm
wysokość71,5 cm
materiałstal proszkowo malowana
do użytku zewnętrznegotak
markaMenu
designStudioWM

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane

9 Inne produkty w tek kategorii