WM String Lounge Chair lekki i nowoczesny fotel Menu

StudioWM

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Fotel WM String Lounge Chair duńskiego producenta Menu, projektowany przez StudioWM nadaję się do użytku zewnętrznego.

Konstrukcja Wire jest dostępna jako krzesło do jadalni i fotel wypoczynkowy. Oba mają ten sam lekki i przewiewny wygląd, a cienka struktura drucianej ramy nadaje im delikatny wygląd, a jednocześnie stanowi doskonały kontrast z każdym kocem lub poduszką, którą położysz na krześle i fotelu.

 

Duńska marka Menu przesuwa granice skandynawskiego designu, ich minimalistyczne projekty określane są jako nowoczesne klasyki.

Więcej szczegółów

1 442 zł 1 442 zł

Fotel WM String Lounge Chair duńskiego producenta Menu. Fotel zaprojektowany przez studio projektowe StudioWM nadaję się do użytku zewnętrznego.

Studio WM wyjaśnia: „Siła metalu dała nam swobodę przekraczania granic i poszukiwania najcieńszej, najlżejszej konstrukcji, która wnosi światło do projektu w sensie dosłownym i przenośnym. Kontrast między cienkim metalowym drutem a miękką poduszką przywodzi na myśl chęć dotknięcia i używania produktu.”

Projekty MENU można znaleźć na całym świecie. Ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

szerokość 66 cm
głębokość 53 cm
wysokość 71,5 cm
materiał stal proszkowo malowana
do użytku zewnętrznego tak
marka Menu
design StudioWM

Napisz opinię

WM String Lounge Chair lekki i nowoczesny fotel Menu

WM String Lounge Chair lekki i nowoczesny fotel Menu
Fotel WM String Lounge Chair duńskiego producenta Menu, projektowany przez StudioWM nadaję się do użytku zewnętrznego. Konstrukcja Wire jest dostępna jako krzesło do jadalni i fotel wypoczynkowy. Oba mają ten sam lekki i przewiewny wygląd, a...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    15 Inne produkty w tek kategorii