Hee Lounge Chair skandynawski fotel zewnętrzny Hay

Hee Welling

produkt wykonany na zamówienie

Efektowny fotel Hee Lounge Chair duńskiej marki Hay, od projektanta Hee Welling, odpowiedni zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz.

Dzięki szerokiemu, przyjemnemu siedzeniu i niskiej wysokości Hee Lounge jest zdecydowanie najbardziej wyluzowanym modelem w serii Hee. 

 

Firma HAY zawsze wierzyła, że ​​dobry projekt jest dla każdego. Dlatego od samego początku współzałożyciele i dyrektorzy kreatywni Mette i Rolf Hay zobowiązali się współpracować z najlepszymi projektantami swojego pokolenia z całego świata, aby tworzyć wysokiej jakości produkty, które byłyby dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Ta fundamentalna zasada nadal ich motywuje.

Więcej szczegółów

Minimalna ilość zamówienia 4 sztuk(i)

1 240 zł

Hee Lounge Chair skandynawski fotel zewnętrzny Hay.

Metalowy fotel Hee Lounge Chair duńskiego producenta Hay. Przez proszkowo malowaną powierzchnię fotel Hee Lounge Chair nadaję się do użytku zewnętrznego.

Choć elementarny design przejawia się tutaj w bardziej zrelaksowanych proporcjach, nadal zachowuje tę samą lekką, dyskretną estetykę i właściwości funkcjonalne, jak reszta rodziny. Fotel Hee Lounge, który można układać w stos i jest odporne na warunki atmosferyczne, może być używane na zewnątrz, a także w restauracjach, barach i w domu.

szerokość72 cm
głębokość67 cm
wysokość67 cm
wysokość siedziska37 cm
materiałstal proszkowo malowana
do użytku zewnętrznegotak
możliwość sztaplowaniatak (15 sztuk)
markaHay
designHee Welling

Napisz opinię

Hee Lounge Chair skandynawski fotel zewnętrzny Hay

Hee Lounge Chair skandynawski fotel zewnętrzny Hay
Efektowny fotel Hee Lounge Chair duńskiej marki Hay, od projektanta Hee Welling, odpowiedni zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Dzięki szerokiemu, przyjemnemu siedzeniu i niskiej wysokości Hee Lounge jest zdecydowanie najbardziej wyluzowanym...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    9 Inne produkty w tek kategorii