Afteroom Lounge fotel

Afteroom

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Skórzany fotel skandynawski Afteroom Lounge zaprojektowany przez studio Afteroom dla duńskiego producenta Menu. 

Fotel Afteroom Lounge, z natury wygodne, zostało zaprojektowane z dużym odchylonym oparciem i idealnie nachylonym siedziskiem, lekko wyściełanym dla wsparcia.

 

Dziś projekty MENU można znaleźć na całym świecie. Ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Więcej szczegółów

6 811 zł

Skórzany fotel skandynawski Afteroom Lounge Chair projektowany przez studio Afteroom dla duńskiego producenta Menu. Stelaż fotela jest wykonany ze stali proszkowo malowanej. 

Ustawiona na podstawie wykonanej z solidnych rurowych stalowych prętów, które zapewniają wytrzymałość i stabilność, zwodniczo lekka konstrukcja jest łatwa do przenoszenia, a otwarta krzywizna obejmujących podłokietniki dodaje krzesłu lekkości. Obite wysokiej jakości skórą anilinową Lounge Chair z czasem pięknie się starzeje, dodając dodatkowego charakteru temu ponadczasowemu elementowi.

Tapicerka:

DUNES ANTHRAZITE 21003 - skóra 

szerokość 70 cm
głębokość 80 cm
wysokość 75 cm
materiał skóra naturalna Silk (Sørensen)
stelaż stal proszkowo malowana
obrotowy nie
do użytku zewnętrznego nie
możliwość sztaplowania nie
wysokość regulowana nie
rozkładany nie
marka Menu
design Afteroom

Afteroom

AfteroomAfteroom to studio projektowe założone przez Hung-Ming Chen I Chen-Yen Wei. Afteroom tworzy produkty które respektują zmianę upływu czasu. Znaczy to dla nich że produkty mają zyskać charakteru i wartości z upływem czasu – design który razem z nami starzeje.

Napisz opinię

Afteroom Lounge fotel

Afteroom Lounge fotel
Skórzany fotel skandynawski Afteroom Lounge zaprojektowany przez studio Afteroom dla duńskiego producenta Menu.  Fotel Afteroom Lounge, z natury wygodne, zostało zaprojektowane z dużym odchylonym oparciem i idealnie nachylonym siedziskiem, lekko...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii