Godot Fotel

Iskos-Berlin

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Skandynawska fotel Godot duńskiej marki Menu. BY ISKOS–BERLIN.

Godot to wygodna i hojna kolekcja sof składająca się z sof 2- i 3-osobowych oraz fotela. Wewnętrzne „przestrzenie” sofy zaprojektowano w rozmiarach pozwalających na wygodną pozycję siedzącą bez ograniczania swobody ruchów i swobody rozciągania nóg.

 

Dziś projekty MENU można znaleźć na całym świecie. Ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Więcej szczegółów

11 379 zł

Zewnętrzne powierzchnie pionowe i prostokątne pozwalają na łatwe i naturalne ustawienie kanap wzdłuż i blisko ścian, a także centralnie w pomieszczeniu; a także możliwość ustawienia mebli obok siebie, jak również tyłem do siebie. Ta cecha sprawia, że ​​Godot jest bardzo użyteczny zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej.

Tapicerka:

szerokość 86,5 cm
głębokość 83,5 cm
wysokość 70 cm
wysokość siedziska 40 cm
materiał kvadrat Hallingdal lub Gabriel Gaja
marka Menu
design Iskos-Berlin

Godot modele 3D

Modele 3D / 2D sofy i fotela Godot duńskiej marki Menu.

Pobierz (13.68M)

Napisz opinię

Godot Fotel

Godot Fotel
Skandynawska fotel Godot duńskiej marki Menu. BY ISKOS–BERLIN. Godot to wygodna i hojna kolekcja sof składająca się z sof 2- i 3-osobowych oraz fotela. Wewnętrzne „przestrzenie” sofy zaprojektowano w rozmiarach pozwalających na wygodną pozycję...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii