Little Petra VB1 fotel z 1938 r. ekskluzywny skandynawski design &Tradition

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Pierwotnie zaprojektowany przez Viggo Boesena w 1938 roku, Little Petra firmy &Tradition to wyróżniający się i zachęcający niski fotel.

Klasyczna konstrukcja Little Petra powraca z ekskluzywnym designem w mniejszym modelu. "Mała Petra" jest dostępna jako fotel i kanapa.

 

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy tradycyjne i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie.

Więcej szczegółów

12 275 zł

Little Petra VB1 fotel z 1938 r. ekskluzywny skandynawski design &Tradition.

Jest to jeden z zaledwie kilku projektów znanego architekta Viggo Boesena. Fotel uosabia przyjazny, a jednocześnie kompaktowy design, zdobywając natychmiastowe uznanie na wystawie Copenhagen Cabinetmakers Guild Exhibition, a także na wystawach w Nowym Jorku i Berlinie, kiedy zostało po raz pierwszy pokazany.

Drobna rama fotela i pięknie wygięte oparcie tworzą przytulną, zamkniętą przestrzeń do siedzenia, pozwalającą na całkowity relaks. Ten oszałamiający fotel, tapicerowany w różnych kolorach i miękkich materiałach, jest przytulny i zachwyca stylowo.

"Mała Petra" to mebel klasyczny, nowoczesny i wygodny.

Cena dotyczy fotela w tapicerce Hallingdal 130.

Inne tkaniny i kolory są dostępne na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu.

szerokość 80 cm
głębokość 85 cm
wysokość 75 cm
wysokość siedziska 40 cm
waga 20 kg
marka &Tradition
design Viggo Boesen

Napisz opinię

Little Petra VB1 fotel z 1938 r. ekskluzywny skandynawski design &Tradition

Little Petra VB1 fotel z 1938 r. ekskluzywny skandynawski design &Tradition
Pierwotnie zaprojektowany przez Viggo Boesena w 1938 roku, Little Petra firmy &Tradition to wyróżniający się i zachęcający niski fotel. Klasyczna konstrukcja Little Petra powraca z ekskluzywnym designem w mniejszym modelu. "Mała Petra" jest...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii