Trifolium fotel skórzany

Jorge Ferrari Hardoy & Antonio Bonet & Juan Kurchan

produkt wykonany na zamówienie (4 - 6 tygodni)

Fotel skórzany Trifolium skandynawskiej marki OX Denmarq to ikona designu.

Fotel został zaprojektowany w roku 1938 przez Jorge Ferrari Hardoy, Juan Kurchan i Antonio Bonet (B.K.F. Chair). Dziś należy do stałej ekspozycji w MoMA w Nowym Jorku. 

 

OX DENMARQ to duńska marka projektowa aspirująca do tworzenia pięknych ręcznie robionych mebli, akcesoriów i oświetlenia z naturalnych materiałów wysokiej jakości w rozsądnych cenach. Ręcznie robione produkty OX DENMARQ będą piękniejsze w miarę upływu czasu i pojawienia się naturalnej patyny.

Więcej szczegółów

3 781 zł

Fotel skórzany Trifolium to ikona designu. Fotel został zaprojektowany w roku 1938 przez Jorge Ferrari Hardoy, Juan Kurchan i Antonio Bonet (B.K.F. Chair). Dziś należy do stałej ekspozycji w MoMA w Nowym Jorku. 

Marka OX Denmarq to duńska manufaktura która specjalizuje się w wyrobach z materiałów naturalnych przede wszystkim skóra, marmur i metal. 

szerokość 86 cm
głębokość 78 cm
wysokość 69 cm
materiał skóra naturalna
siedzisko skóra naturalna
stelaż stal
marka OX Denmarq
design Ferrari Hardoy & Kurchan & Bonet

Napisz opinię

Trifolium fotel skórzany

Trifolium fotel skórzany
Fotel skórzany Trifolium skandynawskiej marki OX Denmarq to ikona designu. Fotel został zaprojektowany w roku 1938 przez Jorge Ferrari Hardoy, Juan Kurchan i Antonio Bonet (B.K.F. Chair). Dziś należy do stałej ekspozycji w MoMA w Nowym Jorku....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii