Afteroom Hoker Soft

Afteroom

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Skandynawski hoker tapicerowany Afteroom Hoker Soft duńskiego producenta Menu dostępne w dwóch wysokościach siedziska 63,5 cm lub 73,5 cm.

Zaprojektowany przez Afteroom projekt podejmuje wyzwanie minimalizmu i czystych linii, bez uszczerbku dla komfortu. Zmniejszając ilość materiału do minimum, maksymalnie poprawia się estetykę.

 

Dziś projekty MENU można znaleźć na całym świecie. Ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Więcej szczegółów

2 679 zł

Skandynawski hoker tapicerowany Afteroom Hoker Soft duńskiego producenta Menu dostępne w dwóch wysokościach siedziska 63,5 cm lub 73,5 cm. 

Materiał:

DUNES COGNAC 21000 - skóra drugi przedział cenowy 

DUNES ANTHRAZITE 21003 - skóra drugi przedział cenowy 

Pozostałe poszycia z materiału jak i skóry na zapytanie.

Tapicerka:

szerokość 63,5: 46cm / 73,5: 50 cm
głębokość 63,5: 54 cm / 73,5: 55 cm
wysokość 63,5: 92 cm / 73,5: 102 cm
wysokość siedziska 63,5 cm / 73,5 cm
siedzisko tkanina kvadrat lub skóra Sørensen
stelaż stal proszkowo malowana
obrotowy nie
wysokość regulowana nie
marka Menu
design Afteroom

Afteroom Hoker modele 3D

Modele 3D / 2D hokerów Afteroom duńskiej marki Menu.

Pobierz (2.02M)

Afteroom

AfteroomAfteroom to studio projektowe założone przez Hung-Ming Chen I Chen-Yen Wei. Afteroom tworzy produkty które respektują zmianę upływu czasu. Znaczy to dla nich że produkty mają zyskać charakteru i wartości z upływem czasu – design który razem z nami starzeje.

Napisz opinię

Afteroom Hoker Soft

Afteroom Hoker Soft
Skandynawski hoker tapicerowany Afteroom Hoker Soft duńskiego producenta Menu dostępne w dwóch wysokościach siedziska 63,5 cm lub 73,5 cm. Zaprojektowany przez Afteroom projekt podejmuje wyzwanie minimalizmu i czystych linii, bez uszczerbku dla...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii