About Bar AAS 32 ikona skandynawskiego wzornictwa Hay

Hee Welling

produkt wykonany na zamówienie

Designerski hoker skandynawski duńskiej marki Hay About A Stool AAS 32 zaprojektowany przez Hee Welling na stelażu drewnianym.

Hoker About A Stool do współczesny projekt który jednak już dziś należy do ikon skandynawskiego wzornictwa. Przez swoją spokojną formę pasuje do praktycznie wszystkich wnętrz i zmienia swój charakter w zależności od wykończenia.

 

Firma HAY zawsze wierzyła, że ​​dobry projekt jest dla każdego. Dlatego od samego początku współzałożyciele i dyrektorzy kreatywni Mette i Rolf Hay zobowiązali się współpracować z najlepszymi projektantami swojego pokolenia z całego świata, aby tworzyć wysokiej jakości produkty, które byłyby dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Ta fundamentalna zasada nadal ich motywuje.

Więcej szczegółów

1 240 zł

About Bar AAS 32 ikona skandynawskiego wzornictwa marki Hay.

Stołek barowy About A Stool AAS 32 ma taką samą zdolność transformacji, jak inne projekty z tej serii, od minimalistycznego plastikowego stołka po bardziej pełnowymiarową wersję tapicerowaną. Dzięki zakrzywionemu oparciu i długim, eleganckim drewnianym nogom ma prostą, ale mocną wizualną prezencję, dzięki czemu idealnie nadaje się jako stołek barowy w miejscach publicznych, a także na nieformalne spotkania i posiłki. Dostępne w dwóch wysokościach oraz w wielu wykończeniach i kolorach drewna.

szerokość 50 cm / 50 cm
głębokość 43 cm / 46 cm
wysokość 75 cm / 85 cm
wysokość siedziska 64 cm / 74 cm
siedzisko polipropylen
stelaż drewno / stal
obrotowy nie
do użytku zewnętrznego nie
wysokość regulowana nie
marka Hay
design Hee Welling

Napisz opinię

    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii