About Bar AAS 32 ikona skandynawskiego wzornictwa Hay

Hee Welling

produkt wykonany na zamówienie

Designerski hoker skandynawski duńskiej marki Hay About A Stool AAS 32 zaprojektowany przez Hee Welling na stelażu drewnianym.

Hoker About A Stool do współczesny projekt który jednak już dziś należy do ikon skandynawskiego wzornictwa. Przez swoją spokojną formę pasuje do praktycznie wszystkich wnętrz i zmienia swój charakter w zależności od wykończenia.

 

Firma HAY zawsze wierzyła, że ​​dobry projekt jest dla każdego. Dlatego od samego początku współzałożyciele i dyrektorzy kreatywni Mette i Rolf Hay zobowiązali się współpracować z najlepszymi projektantami swojego pokolenia z całego świata, aby tworzyć wysokiej jakości produkty, które byłyby dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Ta fundamentalna zasada nadal ich motywuje.

Więcej szczegółów

1 378 zł

About Bar AAS 32 ikona skandynawskiego wzornictwa marki Hay.

Stołek barowy About A Stool AAS 32 ma taką samą zdolność transformacji, jak inne projekty z tej serii, od minimalistycznego plastikowego stołka po bardziej pełnowymiarową wersję tapicerowaną. Dzięki zakrzywionemu oparciu i długim, eleganckim drewnianym nogom ma prostą, ale mocną wizualną prezencję, dzięki czemu idealnie nadaje się jako stołek barowy w miejscach publicznych, a także na nieformalne spotkania i posiłki. Dostępne w dwóch wysokościach oraz w wielu wykończeniach i kolorach drewna.

szerokość 50 cm / 50 cm
głębokość 43 cm / 46 cm
wysokość 75 cm / 85 cm
wysokość siedziska 64 cm / 74 cm
siedzisko polipropylen
stelaż drewno / stal
obrotowy nie
do użytku zewnętrznego nie
wysokość regulowana nie
marka Hay
design Hee Welling

Napisz opinię

About Bar AAS 32 ikona skandynawskiego wzornictwa Hay

About Bar AAS 32 ikona skandynawskiego wzornictwa Hay
Designerski hoker skandynawski duńskiej marki Hay About A Stool AAS 32 zaprojektowany przez Hee Welling na stelażu drewnianym. Hoker About A Stool do współczesny projekt który jednak już dziś należy do ikon skandynawskiego wzornictwa. Przez swoją...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii