JH Tray taca dekoracyjna Fritz Hansen

Jaime Hayon

produkt wykonany na zamówienie

Taca JH Tray została stworzona przez Jaime'a Hayona dla marki Fritz Hansen.

Odważny i fantazyjny wygląd to znaki rozpoznawcze JH Tray, z których słynie projektant. Ten wszechstronny element może służyć nie tylko jako taca.

 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne akcesoria jak taca JH Tray.

Więcej szczegółów

1 518 zł

JH Tray taca drewniana Fritz Hansen.

JH Tray wykonana jest z forniru sosnowego, drewno to ma charakterystyczne słoje, niespotykane w innych gatunkach drewna. Taca jest okrągła z podwyższonymi krawędziami, mają one wycięcia po przeciwnych stronach, które umożliwiają podnoszenie i przenoszenie tacy. Jedną z najbardziej uderzających cech JH Tray są mosiężne elementy. JH Tray posiada estetyczną rękojeść wykonaną z zaokrąglonego drewna. Taca może być również używana do przechowywania dekoracyjnych elementów. 

Po więcej informacji na temat tacy JH Tray zapraszamy na stronę Fritz Hansen, lub do kontaktu z naszym sklepem.

średnica 38,5 cm
wysokość 27 cm
marka Fritz Hansen
design Jaime Hayon

Napisz opinię

JH Tray taca dekoracyjna Fritz Hansen

JH Tray taca dekoracyjna Fritz Hansen
Taca JH Tray została stworzona przez Jaime'a Hayona dla marki Fritz Hansen. Odważny i fantazyjny wygląd to znaki rozpoznawcze JH Tray, z których słynie projektant. Ten wszechstronny element może służyć nie tylko jako taca.   Fritz Hansen to...
    Jesteś robotem?

    3 Inne produkty w tek kategorii