Chrismy choinka lampa Vondom

Teresa Sapey

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Ogrodowa choinka świetlna Chrismy zaprojekowana przez Teresę Sapey dla Vondom.

Choinka Chrismy nadaje się do użytku zewnętrznego. Chrismy jest dostępna w czterech wymiarach z ciepłym białym światłem LED lub zmiennymi kolorami RGB LED. Wersja okablowana, na zapytanie również dostępna wersja z baterią. 

 

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Więcej szczegółów

995 zł

Choinka designerska Vondom Chrismy wymiaryOgrodowa choinka świetlna Chrismy projekowana przez Teresę Sapey dla Vondom. Choinka Chrismy nadaje się do użytku zewnętrznego. Chrismy jest dostpęna w czterech wymiarach z ciepłym białym światłem LED lub zmienymi kolorami RGB LED. Wersja okablowana, na zapytanie również dostępna wersja z baterią.

wymiaryzobacz opis produktu
żródłoLED biały ciepły lub LED RGB
materiałpoliethylen
do użytku zewnętrznegotak
markaVondom
designTeresa Sapey

Chrismy modele 3D

Modele 3D / 2D choinky Chrismy marki Vondom.

Pobierz (3.32M)

Napisz opinię

Chrismy choinka lampa Vondom

Chrismy choinka lampa Vondom
Ogrodowa choinka świetlna Chrismy zaprojekowana przez Teresę Sapey dla Vondom. Choinka Chrismy nadaje się do użytku zewnętrznego. Chrismy jest dostępna w czterech wymiarach z ciepłym białym światłem LED lub zmiennymi kolorami RGB LED. Wersja...
    Jesteś robotem?

    2 Inne produkty w tek kategorii