Grand Prix tapicerowane krzesło biurowe Fritz Hansen

Arne Jacobsen

produkt wykonany na zamówienie

Tapicerowane krzesło obrotowe Grand Prix Fritz Hansen to arcydzieło designu, reprezentujące ponadczasową elegancję i ergonomiczną perfekcję.

Krzesło Grand Prix Swivel chair upholstered zostało zaprojektowane przez Arne Jacobsena w 1957 roku i od tego czasu znalazło swoje miejsce w sercach miłośników designu na całym świecie.

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak tapicerowane krzesło obrotowe Grand Prix Swivel chair.

Więcej szczegółów

5 384 zł

Grand Prix tapicerowane, ergonomiczne krzesło biurowe duńskiej marki Fritz Hansen.

Krzesło obrotowe z tapicerowanym frontem, lub w pełni pokryte tapicerką Grand Prix Swivel chair zostało opracowane z wyraźnym naciskiem na ergonomię. Zakrzywiona skorupa siedziska idealnie dopasowuje się do ciała i zapewnia maksymalny komfort. Krzesło posiada funkcję obrotu, która pozwala na wygodne poruszanie się i regulację pozycji siedzącej.

Krzesło Grand Prix Swivel chair upholstered Fritz Hansen dostępne jest również w wersji fornirowanej Grand Prix Swivel chair, oraz jako krzesło z kolorowym siedziskiem, z fornirem, z tapicerowanym przodem Grand Prix front upholstered, pełną tapicerką Grand Prix fully upholstered, jako hoker, a nawet w wersji dla dzieci Grand Prix Children Chair.

To słynne krzesło jest dostępne w wielu modelach i można je dostosować za pomocą niemal nieskończonej różnorodności kolorów, rodzajów drewna i tapicerki. Krzesło obrotowe z regulacją wysokości ma podwyższoną stalową podstawę na pięciu nogach i wysokiej jakości kółka z aluminiowymi osłonami, pierwotnie zaprojektowane przez Jørgena Rasmussena w 1965 roku dla krzesła KEVI.

Designerskie krzesło obrotowe Grand Prix Swivel chair Fritz Hansen

Designerskie krzesło obrotowe Grand Prix Swivel chair Fritz Hansen

Ekskluzywne krzesło obrotowe Grand Prix Swivel chair Fritz Hansen - tapicerka z I przedziału cenowego

Ekskluzywne krzesło obrotowe Grand Prix Swivel chair Fritz Hansen tapicerka z I przedziału cenowego

Ekskluzywne krzesło obrotowe Grand Prix Swivel chair upholstered dostępne jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własne aby wkomponować go do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 52 cm
głębokość 48,7 cm
wysokość 82,2 cm - 94,2 cm
wysokość siedziska 44 cm - 56 cm
marka Fritz Hansen
design Arne Jacobsen

Arne Jacobsen

Arne Jacobsen Arne Jacobsen (11.02.1902 – 24.03.1971) był jednym z najlepszych duńskich architektów i projektantów. Jest on w szczególności znany z tego, że rozwinął duński modernizm oraz z ogromnego wkładu w architektoniczny funkcjonalizm. Oprócz działań na polu architektury, był jednym z najważniejszych artystów, którzy przyczynili się do rozwoju duńskiego wzornictwa, szczególnie dzięki sukcesowi, jaki odniósł na całym świecie za sprawą swoich prostych ale efektownych projektów krzeseł.

Arne Jacobsen uznawany jest za ojca współczesnego, duńskiego wzornictwa. W projektach łączył nowoczesny funkcjonalizm  z duńską tradycją i elegancją. Dbał o  daleko posuniętą oszczędność formy. Dziś zachwycamy się głównie meblami zaprojektowanymi przez Jacobsena, ale większość jego dorobku to architektura. Wszystkie meble powstały jako jej uzupełnienie. Sam Jacobsen także mówił o sobie jako o architekcie. Podobno wręcz nie lubił, gdy mówiono o nim: "projektant".

Napisz opinię

Grand Prix tapicerowane krzesło biurowe Fritz Hansen

Grand Prix tapicerowane krzesło biurowe Fritz Hansen
Tapicerowane krzesło obrotowe Grand Prix Fritz Hansen to arcydzieło designu, reprezentujące ponadczasową elegancję i ergonomiczną perfekcję. Krzesło Grand Prix Swivel chair upholstered zostało zaprojektowane przez Arne Jacobsena w 1957 roku i od...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii