Lab S71 industrialne krzesło biurowe Lapalma

Karri Monni

LAB S71 z podnóżkiem marki Lapalma jest inspirowany typowym stołkiem laboratoryjnym, idealnie nadaje się do wyposażenia przestrzeni w stylu industrialnym.

Lab S71 jest współczesnym wyrazem tradycyjnego przedmiotu wzornictwa przemysłowego, ma na celu umeblowanie eleganckich, nowoczesnych przestrzeni.

Lapalma to włoski producent mebli uznanych na całym świecie. Ich projekty charakteryzuje minimalistyczny, estetyczny styl jak krzesło biurowe Lab S71.

Więcej szczegółów

3 608 zł

Lab S71 industrialne krzesło biurowe, włoskiej marki Lapalma.

Dynamiczny i skupiony jak współczesny dzień pracy. Dzięki regulacji oparcia i wysokości stołek LAB S71 ma kształt umożliwiający dostosowanie się do wszelkich przestrzeni roboczych. Klasyka wzornictwa przemysłowego, charakteryzuje się najnowocześniejszą kolorystyką i nowoczesnym profilem.

Obrotowy stołek, regulowana podstawa z odlewanego ciśnieniowo aluminium, piaskowana lub malowana proszkowo. Siedzisko i oparcie z ognioodpornej pianki poliuretanowej tapicerowane tkaniną, miękką skórą lub ekoskórą.

Lab S71 został zaprojektowany tak, aby zapewnić odpowiednie podparcie pleców dzięki regulowanej wysokości umieszczonej w okrągłym siedzisku. Dodatkowo wyposażony w podnóżek pozwalający ułożyć stopy w bezpiecznej, stabilnej pozycji.

Prosta i wyrafinowana linia nie jest przeciążona widocznymi elementami mechanicznymi, które zostały ukryte wewnątrz ramy. LAB S71 ma regulowaną wysokość, jest obrotowy na kółkach i minimalistycznie tapicerowany. Nadaje się do kilku środowisk, w tym laboratoriów, biur, bibliotek, ale także w domu, aby uzupełnić domowe biuro lub funkcjonalne pokoje. 

Nietypowe krzesło biurowe Lab S71 Lapalma

Nietypowe krzesło biurowe Lab S71 Lapalma wymiary

Cena dotyczy krzesła Lab S71 Lapalma w tapicerce z I grupy cenowej.

Lapalma produkuje i sprzedaje swoje wysokiej jakości wzornictwo na całym świecie. Krzesła, fotele, hokery i stoły są wynikiem nieustannych badań, których celem jest stworzenie prawdziwie innowacyjnych rozwiązań, które współgrają ze sobą. To więcej niż oddzielne elementy wyposażenia, to systemy mebli, które łączą ludzi.

Krzesło włoskie Lab S71 Lapalma dostępne jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własne aby wkomponować je do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat tapicerowanego krzesła biurowego Lab S71 zapraszamy na stronę Lapalma lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 60 cm
głębokość 60 cm
wysokość 94 cm / 107 cm
wysokość siedziska 65 cm / 78 cm
marka Lapalma
design Karri Monni

Napisz opinię

Lab S71 industrialne krzesło biurowe Lapalma

Lab S71 industrialne krzesło biurowe Lapalma
LAB S71 z podnóżkiem marki Lapalma jest inspirowany typowym stołkiem laboratoryjnym, idealnie nadaje się do wyposażenia przestrzeni w stylu industrialnym. Lab S71 jest współczesnym wyrazem tradycyjnego przedmiotu wzornictwa przemysłowego, ma na...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii