Concept Wood | Tonon kliknij aby powiększyć

Concept Wood krzesło Tonon

Martin Ballendat

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerskie krzesło Concept włoskiej marki Tonon.

Charakterystyczna dla designerskiego krzesła Concept 902 jest szala siedzenia, wizualnie atrakcyjna i jednocześnie bardzo wygodna. Szala wykonana jest z wysokojakościowej pianki molekularnej Freeform® dostępnej w 15 kolorach! Bardzo eleganckie drewniane nogi oferowane są w szlachetnym dębie i orzechu amerykańskim.

 

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designie.

Więcej szczegółów

2 157 zł 2 157 zł

Koncepcja włoskiej firmy Tonon łączenia pianki molekularnej z naturalnym drewnem przewija się już w krzesłach Step i Up Chair tym razem prezentuje ją nowoczesne krzesło Concept Wood. Charakterystyczna dla designerskiego krzesła Concept 902 jest szala siedzenia, wizualnie atrakcyjna i jednocześnie bardzo wygodna. Szala wykonana jest z wysokojakościowej pianki molekularnej Freeform® dostępnej w 15 kolorach! Bardzo eleganckie drewniane nogi oferowane są w szlachetnym dębie i orzechu amerykańskim.

Za to aby szala siedzenia nie deformowała się nawet po długoletnim i częstym używaniu odpowiada pianka molekularna Freeform®. Ten wyjątkowy materiał używany prez firmę Tonon jest ognioodporny, odporny na zarysowania, odporny na większość chemi domowej i bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Ten rodzaj materiału pozwala zrezygnować w procesie produkcyjnym z metalowych wzmocnień i uzyskać dokonały komfort siedzenia, porównywalny z najwyższej jakości krzesłem tapicerowanym.

Wprawdzie Martin Ballendat projektując dla marki Tonon krzesło Concept 902 zaoferował design na najwyższym poziomie ale dzięki użytym przy produkcji materiałom nie jest to w żadnym wypadku krzesło tylko do podziwiania ale również do używania, za nim na nim usiądziemy będzie ogromną przyjemnością urządzać z nim jadalnię.

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu

Kolory siedziska:

 

szerokość 55 cm
głębokość 58 cm
wysokość 83 cm
głębokość siedziska 42 cm
wysokość siedziska 46 cm
siedzisko FreeFoam®
stelaż drewno
obrotowy nie
do użytku zewnętrznego nie
możliwość sztaplowania nie
marka Tonon
design Martin Ballendat

Napisz opinię

Concept Wood krzesło Tonon

Concept Wood krzesło Tonon
Designerskie krzesło Concept włoskiej marki Tonon. Charakterystyczna dla designerskiego krzesła Concept 902 jest szala siedzenia, wizualnie atrakcyjna i jednocześnie bardzo wygodna. Szala wykonana jest z wysokojakościowej pianki molekularnej...
    Jesteś robotem?

    12 Inne produkty w tek kategorii