Neva Soft krzesło z tapicerowanym siedziskiem Artisan

Ruder Novak-Mikulić & Marija Ružić

produkt wykonany na zamówienie (18 - 20 tygodni)

Piękne designerskie drewniane krzesło Neva Soft, BESTSELLER marki Artisan.

Neva prezentuje się w bardzo opływowej formie i dzięki bardzo precyzyjnemu wykonaniu wygląda jakby było wykonane z jednego kawałka drewna.

Krzesło Neva zostało zaprojektowane w 2012 roku i miało swoją premierę na targach IMM w Kolonii w styczniu 2013 roku. Od tego czasu jest bestsellerem producenta Artisan.

 

Artisan specjalizuje się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mebli z litego drewna, a nacisk na rzemieślniczą pracę jest tym, co ich wyróżnia.

 

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie zaprojektowanych i wykonanych meblach.

Więcej szczegółów

3 522 zł

Neva Soft piękne krzesło z tapicerowanym siedziskiem, bestseller sprzedażowy marki Artisan. Zdobywca wielu nagród!

Krzesło Neva idealnie komponuje się z pozostałymi meblami kolekcji, jak stół Neva (dostępny również w wersji rozkładanej), ławką oraz fotelami dedykowanymi tej kolekcji.

Krzesło Neva było wykorzystywane w wielu międzynarodowych projektach, w tym w restauracji Jean-Georges w kurorcie 4 seasons w Dubaju, prowadzonej przez szefa kuchni Jean-Georgesa Vongerichtena z trzema gwiazdami Michelina, oraz w barze Starbucks Reserve przy alei La Brea w Los Angeles.

Drewniane połączenia są wzmocnione we właściwych miejscach, dzięki czemu krzesło jest jak najlżejsze, ale jednocześnie stabilne i funkcjonalne.

Krzesło Neva charakteryzuje się zmysłową i płynną formą wyrażoną poprzez miękkie, kanciaste krawędzie i przejścia. Jego pochylone i łukowate oparcie spływa w dół do podłokietników, tworząc jedną ciągłą linię, która schodzi do przednich nóg. Oprócz ergonomii jego delikatne powierzchnie zachęcają do dodatkowej dotykowej eksploracji. Niezwykle cienka i lekka linia krzeseł Neva odzwierciedla proces technologiczny, który ją stworzył, połączenie 5-osiowej technologii CNC oraz starannego ręcznego wykończenia przez doświadczonych rzemieślników.

Designerskie krzesło Neva zostało zaprojektowane przez Ruđer Novak-Mikulić & Marija Ružić dla marki Artisan. Neva prezentuje się w bardzo opływowej formie i dzięki bardzo precyzyjnemu wykonaniu wygląda jakby było wykonane z jednego kawałka drewna. Nowoczesne krzesło drewniane Neva Artisan może być zamówione również z poduszką wykonaną z tkaniny lub skóry naturalnej w różnych kolorach jak również w różnych rodzajach i wybarwieniach drewna.

Najnowocześniejsze metody produkcji i wieloletnia tradycja stolarska przewija się we wszystkich produktach marki Artisan. Maszyny produkują korpus mebli, natomiast dusza i miłość do drewna uwidoczniona jest w każdej wykonywanej ręcznie powierzchni.

Specyfikacja techniczna tapicerki:

Remix 3 - 90% wełny, 10% nylonu - oznakowanie ekologiczne UE, Greenguard Gold, HPD, EPD

Revive 1 - 100% pochodzący z recyklingu poliester - Greenguard Gold, HPD, EPD

Steelcut Trio 3 - 90% wełny, 10% nylonu - oznakowanie ekologiczne UE, Greenguard Gold, HPD, EPD

Adamo & Eva - znakomita jakość włoskiego aksamitu bawełnianego

Karakorum - tkanina wełniano-wiskozowa, wygodne i przyjemne w dotyku

Skóra Select - pigmentowana skóra o drobnym ziarnie

Skóra Vegetal - naturalna skóra, bardzo miękka, ciepła i przyjemna w dotyku oraz w 100% gładka. Struktura podkreśla autentyczny charakter skóry.

Dostępne rodzaje drewna:

Dostępne kolory drewna:

Tapicerka:

szerokość 49,2 cm
głębokość 52,4 cm
wysokość 78,3 cm
głębokość siedziska 50,8 cm
wysokość siedziska 44 cm
materiał drewno / tkanina lub skóra
możliwość sztaplowania nie
marka Artisan
design Ruđer Novak-Mikulić & Marija Ružić

Zenith skóra

Wszystkie kolory skóry Zenith

Pobierz (829.99k)

Bolivia tkanina

Wszystkie kolory tkaniny Bolivia

Pobierz (1.36M)

Napisz opinię

Neva Soft krzesło z tapicerowanym siedziskiem Artisan

Neva Soft krzesło z tapicerowanym siedziskiem Artisan
Piękne designerskie drewniane krzesło Neva Soft, BESTSELLER marki Artisan. Neva prezentuje się w bardzo opływowej formie i dzięki bardzo precyzyjnemu wykonaniu wygląda jakby było wykonane z jednego kawałka drewna. Krzesło Neva zostało...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii