Step krzesło Tonon

Przemysław "Mac" Stopa

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerskie krzesło włoskiej marki Tonon projektu Przemysława "Mac" Stopy.

Krzesło jest połączeniem pianki molekularnej i chromowanej stali w jedną nowoczesną całość.

 

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designie.

Więcej szczegółów

1 707 zł

Designerskie krzesło Step marki Tonon zachwyca przede wszystkim swoim innowacyjnym, nowoczesnym designem. Organicznie uformowane siedzenie nowoczesnego krzesła Step marki Tonon z wysokojakościowej polyuretanowej, molekularnej pianki zostało dopasowane idealnie do formy ludzkiego ciała i oferuje najwyższy komfort siedzenia i bardzo przyjemną miękkość.

Szala siedzenia nowoczesnego krzesła Step marki Tonon dostępna jest w 11 nowoczesnych kolorach, Eleganckie nogi krzesła Step wykonane są z chromowanego metalu podkreślającego lekką sylwetkę krzesła Step marki Tonon. Krzesło Step Tonon dostępne jest również jako Step Wood z nogami z drewna dębowego lub bardzo modnego amerykańskiego orzecha.

Krzesło Step marki Tonon to idealny model do nowoczesnych jadalni, salonów ale również do sal konferencyjnych i biur urządzonych na najwyższym poziomie. We wszystkich tych wnętrzach zapewni design i ambiente dla koneserów.

 

Kolory siedziska:

 

szerokość53 cm
głębokość54 cm
wysokość86 cm
głębokość siedziska40 cm
wysokość siedziska47 cm
waga11 kg
materiałpianka
siedziskoFreeFoam®
stelażstal chromowana
markaTonon
designPrzemysław "Mac" Stopa

Napisz opinię

Step krzesło Tonon

Step krzesło Tonon
Designerskie krzesło włoskiej marki Tonon projektu Przemysława "Mac" Stopy. Krzesło jest połączeniem pianki molekularnej i chromowanej stali w jedną nowoczesną całość.   Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii