Step krzesło Tonon

Przemysław "Mac" Stopa

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerskie krzesło włoskiej marki Tonon projektu Przemysława "Mac" Stopy.

Krzesło jest połączeniem pianki molekularnej i chromowanej stali w jedną nowoczesną całość.

 

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designie.

Więcej szczegółów

1 707 zł

Designerskie krzesło Step marki Tonon zachwyca przede wszystkim swoim innowacyjnym, nowoczesnym designem. Organicznie uformowane siedzenie nowoczesnego krzesła Step marki Tonon z wysokojakościowej polyuretanowej, molekularnej pianki zostało dopasowane idealnie do formy ludzkiego ciała i oferuje najwyższy komfort siedzenia i bardzo przyjemną miękkość.

Szala siedzenia nowoczesnego krzesła Step marki Tonon dostępna jest w 11 nowoczesnych kolorach, Eleganckie nogi krzesła Step wykonane są z chromowanego metalu podkreślającego lekką sylwetkę krzesła Step marki Tonon. Krzesło Step Tonon dostępne jest również jako Step Wood z nogami z drewna dębowego lub bardzo modnego amerykańskiego orzecha.

Krzesło Step marki Tonon to idealny model do nowoczesnych jadalni, salonów ale również do sal konferencyjnych i biur urządzonych na najwyższym poziomie. We wszystkich tych wnętrzach zapewni design i ambiente dla koneserów.

 

Kolory siedziska:

 

szerokość 53 cm
głębokość 54 cm
wysokość 86 cm
głębokość siedziska 40 cm
wysokość siedziska 47 cm
waga 11 kg
materiał pianka
siedzisko FreeFoam®
stelaż stal chromowana
marka Tonon
design Przemysław "Mac" Stopa

Napisz opinię

Step krzesło Tonon

Step krzesło Tonon
Designerskie krzesło włoskiej marki Tonon projektu Przemysława "Mac" Stopy. Krzesło jest połączeniem pianki molekularnej i chromowanej stali w jedną nowoczesną całość.   Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii