Air Chair

Jasper Morrison

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerskie krzesło Air Chair marki Magis do ogrodu, kuchni oraz na wyposażenie obiektów.

Air Chair marki Magis to proste i piękne krzesło, w którym zredukowaną formę uzupełnia kolorystyka.

 

Magis od ponad 45 lat tworzy produkty designerskie do domów, biur i przestrzeni publicznych. Nieustannie poszukują nowatorskich pomysłów, nowych języków projektowania i innowacyjnych metod produkcji. W związku z tym ich oferta produktów jest bardzo szeroka, od czystych po wyraziste. Niektórzy mogą powiedzieć, że Magis jest eklektyczny. Tak w rzeczywistości jest, ponieważ bezkompromisowy design wymaga wolności.

Więcej szczegółów

Minimalna ilość zamówienia 4 sztuk(i)

531 zł

Air Chair marki Magis to proste i piękne krzesło, w którym zredukowaną formę uzupełnia kolorystyka. Dające możliwość sztaplowania nowoczesne krzesło Air Chair marki Magis wykonane jest z bardzo elastycznego, trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne polipropylenu, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytku zewnętrznego jako nowoczesne krzesło ogrodowe, designerskie krzesło na balkon czy też nowoczesne krzesło na taras. Wesołe kolory i łatwa w utrzymaniu czystości powierzchnia idealnie sprawdzi się również w pokoju dziecinnym.

W naszej kolekcji dostępny jest również pasujący do krzesła Air Chair Magis pasujący stół Air Table włoskiej marki Magis.

szerokość49 cm
głębokość51 cm
wysokość77,5 cm
wysokość siedziska47 cm
materiałtworzywo
do użytku zewnętrznegotak
możliwość sztaplowaniatak (10 sztuk)
markaMagis
designJasper Morrison

Jasper Morrison

Jasper Morrison"Produkować rzeczy codziennego użytku dla wszystkich; czynić je raczej lekkimi niż ciężkimi, raczej miękkimi niż twardymi, przystępnymi raczej niż ekskluzywnymi; generować energię, światło i przestrzeń". To motto przyświeca jednemu z najbardziej rozchwytywanych projektantów ostatnich dekad.

Bardzo wcześnie postanowił, że zostanie designerem. Morrison twierdzi, że już w dzieciństwie fascynował go urządzony w stylu skandynawskim pokój dziadka. W młodości poznał dorobek klasyków modernizmu, m.in. Jeana Prouvé, Le Corbusiera i Eileen Gray. Może to od nich przejął ideę projektowania przedmiotów funkcjonalnych i ułatwiających ludziom życie. Możliwie jak największemu gronu ludzi. Dlatego od początku kariery Morrison zakładał, że interesuje go produkcja masowa, a nie dla wybrańców. Od tej zasady zrobił niewiele wyjątków.

Napisz opinię

    Jesteś robotem?

    28 Inne produkty w tek kategorii