Beetle Chair tworzywo

Zapytaj o produkt

GamFratesi

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawskie krzesło Beetle Chair duńskiej marki Gubi.

Dzięki uderzającej, organicznej formie, niezwykłemu wygodzie i nieskończonym konfiguracjom, krzesło do jadalni Beetle z duńskiego-włoskiego duetu GamFratesi zajęło mniej niż dekadę, aby stać się prawdziwym klasykiem wzornictwa.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z klasyką jutra. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to kolekcja eleganckich mebli, oświetlenia i wyposażenia wnętrz, która rozbrzmiewa na całym świecie. Jego charakterystyczne elementy wywołują emocje i opowiadają znaczące historie, które sprawiają, że są zarówno ponadczasowe, jak i trwałe.

Więcej szczegółów

1 340 zł

Gubi Beetle Chair wymiarySkandynawskie krzesło Beetle Chair duńskiej marki Gubi zostało zaprojektowane przez pracownię projektową GamFratesi. Krzesło Beetle łączy nowoczesne i minimalistyczne formy z klasycznym charakterze. Stalowe nogi krzesła Beetle zwężają się ku dołu tworząc delikatną formę. 

 

Wersja tworzywowa krzesła Beetle to ekonomiczna wersja tradycyjnego krzesła Beetle w wersji tapicerowanej. Idealne rozwiązanie do prywatnej jadalni jak i do obiektów publicznych. 

 

Krzesło Beetle jest również dostępne na stelażu drewnianym lub w różnych wersjach tapicerowanych. Chętnie pomożemy Państwu wybrać indywidualne krzesło pasujące do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

szerokość56 cm
głębokość58 cm
wysokość87 cm
wysokość siedziska44,5 cm
materiałtworzywo
stelażstal
do użytku zewnętrznegonie
możliwość sztaplowanianie
markaGubi
designGamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane

14 Inne produkty w tek kategorii