N02 Recycle Chair minimalistyczne krzesło skandynawskie Fritz Hansen

produkt wykonany na zamówienie

N02 Recycle Chair to krzesło autorstwa japońskiego studia NENDO, zaprojektowane dla duńskiej marki Fritz Hansen.

Projekt został zainspirowany złożoną kartką papieru na stole roboczym Oki Sato.

 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble, oświetlenie i akcesoria.

Więcej szczegółów

1 267 zł

N02 Recycle Chair minimalistyczne krzesło skandynawskie duńskiej marki Fritz Hansen.

Założyciel NENDO Oki Sato, zainspirował się kawałkiem złożonego papieru na swoim stole w studio, który nadał mu charakterystyczne zagięcie na plecach. Stwarza to dodatkowe wsparcie pleców, a także jest dekoracyjne.

Oki Sato postrzega NO2 jako ucieleśnienie nowoczesnego charakteru: „Fakt, że materiał jest wykonany z codziennego plastiku pochodzącego z recyklingu, tworzy dodatkowe połączenie między użytkownikiem a krzesłem. To projekt, stworzony do codziennego użytku i wykonany z plastiku pochodzącego z gospodarstw domowych”.

Krzesła N02 Recycle posiadają również certyfikat Eu-Ecolabel, europejski certyfikat przyznawany produktom, które spełniają wysokie standardy środowiskowe w całym łańcuchu dostaw.

N02 jest wszechstronnym i praktycznym dodatkiem do każdego domu lub biura. Elegancka skorupa krzesła jest wykonana z przetworzonych materiałów.

Zgodnie z duńską tradycją, design krzeseł jest utrzymany w eleganckim stylu z nutką japońskiej estetyki. Kolorowy polipropylen został zainspirowany barwami ziemi Skandynawii. Różne kolory są raczej ziemiste niż akcentowane, w tym ciemnopomarańczowy, ciemnoniebieski, jasnoniebieski, szary, złamanej bieli, czerni i ciemnoczerwony.

Dostępne kolory siedziska:

N02 Recycle Chair kolory siedziska Fritz Hansen Design Spichlerz

szerokość 54 cm
głębokość 54 cm
wysokość 81 cm
wysokość siedziska 46 cm
materiał plastik z recyklingu
marka Fritz Hansen
design Oki Sato

Napisz opinię

N02 Recycle Chair minimalistyczne krzesło skandynawskie Fritz Hansen

N02 Recycle Chair minimalistyczne krzesło skandynawskie Fritz Hansen
N02 Recycle Chair to krzesło autorstwa japońskiego studia NENDO, zaprojektowane dla duńskiej marki Fritz Hansen. Projekt został zainspirowany złożoną kartką papieru na stole roboczym Oki Sato.   Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii