Snoopy

Achille & Pier Giacomo Castiglioni

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Lampa stołowa Snoopy włoskiego producenta Flos.

Lampa stołowa dająca bezpośrednie światło z emaliowanym metalowym odbłyśnikiem i białą marmurową podstawą z Carrary. Został zaprojektowany przez Achille e Pier Giacomo Castiglioni w 1967 roku.

 

Od początku swojej działalności w 1964 roku Flos tworzy nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, które stały się obecnie kultowymi projektami w branży.

Kolekcja lamp dekoracyjnych Flos to idealne połączenie sztuki, designu i doskonałego kunsztu. Każdy wzór w kolekcji zawiera niezwykłą dbałością o szczegóły i standard materiału. Lampy powstają na granicy kreatywności, łącząc piękny minimalistyczny design z wysoką wydajnością.

Więcej szczegółów

3 817 zł 3 817 zł

Lampa stołowa Snoopy włoskiego producenta Flos. Snoopy to połączenie stalowego klosza czarnego z podstawą z białego marmuru. Design Achille & Pier Giacomo Castiglioni, 1967.

średnica 39,4 cm
wysokość 36,9 cm
żródło 1x max 105W (E27) (w komplecie)
waga 7,9 kg
materiał stal / marmur
marka Flos
design Achille & Pier Giacomo Castiglioni

Napisz opinię

Snoopy

Snoopy
Lampa stołowa Snoopy włoskiego producenta Flos. Lampa stołowa dająca bezpośrednie światło z emaliowanym metalowym odbłyśnikiem i białą marmurową podstawą z Carrary. Został zaprojektowany przez Achille e Pier Giacomo Castiglioni w 1967 roku.   Od...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii