E27 lampa Muuto

Mattias Ståhlbom

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Lampa wisząca E27 duńskiego producenta Muuto. 

Lampa Wisząca E27 łączy w sobie idee wzornictwa przemysłowego i skandynawskiej prostoty. Dzięki nieosłoniętej żarówce LED i eleganckiemu, zabawnemu materiałowi z gumy silikonowej, konstrukcja stanowi prosty, ale charakterystyczny dodatek do każdej przestrzeni.

 

Muuto jest zakorzenione w skandynawskiej tradycji wzorniczej, charakteryzującej się trwałą estetyką, funkcjonalnością i kunsztem. Nazwa Muuto, pochodzi od słowa muutos, co w języku fińskim oznacza nową perspektywę. Ich projekty to przedmioty wysublimowane, cieszące się ogromną popularnością na całym świecie, reprezentujące to, co najlepsze w dzisiejszym skandynawskim designie.

Więcej szczegółów

292 zł

Lampa wisząca E27 duńskiego producenta Muuto. Bogata kolorystuka i minimalistyczny design pozwalają na zastosowanie lampy E27 w prawie każdym pomieszczeniu.

średnica 12,5 cm
wysokość 23 cm
długość przewodu 400 cm
żródło 1x 18W E27 (halogen) (w komplecie)
materiał tworzywo / silikon
marka Muuto
design Mattias Ståhlbom

Napisz opinię

E27 lampa Muuto

E27 lampa Muuto
Lampa wisząca E27 duńskiego producenta Muuto.  Lampa Wisząca E27 łączy w sobie idee wzornictwa przemysłowego i skandynawskiej prostoty. Dzięki nieosłoniętej żarówce LED i eleganckiemu, zabawnemu materiałowi z gumy silikonowej, konstrukcja stanowi...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii