Dancing Pendant lampa wisząca Menu

Iskos-Berlin

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Lampa wisząca Dancing Pendant duńskiego producenta Menu.

Jak spódnica na wietrze - idea, która rośnie i znajduje swoją ostateczną formę - poprawną i kontrolowaną. Tańcząca lampa wisząca wykonana jest z filcu poliestrowego. Lampa uosabia elegancką tancerkę na parkiecie, w środku wiru.

MENU to oryginalny skandynawski design w najlepszym wydaniu. MENU pasuje do każdego miłośnika nowoczesnego wystroju wnętrz.

Więcej szczegółów

4 404 zł

Lampa wisząca Dancing Pendant duńskiego producenta Menu.

Lampa Dancing opowiada historię wdzięku i ruchu, przywołując wirujących tancerzy i ducha świętowania we wspaniałej kompozycji muzycznej. Zmarszczki klosza tworzą atrakcyjną grę światła i ciemności, a jego wymiary są wystarczająco duże, aby służyć jako główne źródło światła w salonie lub jadalni. Dzięki zastosowaniu filcu w dyfuzorze, żarówka rzuca delikatne światło, akcentując załamania klosza i minimalizując efekt olśnienia. Żarówki można wymieniać zgodnie z życzeniem użytkownika.

Lampa wisząca Dancing została zaprojektowana przez Iskos Berlin dla marki MenuMenu to jedna z najbardziej innowacyjnych duńskich marek oświetleniowych, działająca jako salon wystawowy dla najbardziej ekscytujących projektantów na świecie. 

Iskos Berlin to duńska pracownia założona przez Borisa Berlina i Alekseja Iskosa, która doskonale wpisuje się w założenia marki, tworząc meble z duszą i historiami do opowiedzenia.

Dancing Pendant lampa MENU wymiary

Dancing pendant lampa MENU Design Spichlerz wymiary

średnica 95 cm
wysokość klosza 58 cm
żródło E27
materiał PET / filc
marka Menu
design Iskos-Berlin

Napisz opinię

Dancing Pendant lampa wisząca Menu

Dancing Pendant lampa wisząca Menu
Lampa wisząca Dancing Pendant duńskiego producenta Menu. Jak spódnica na wietrze - idea, która rośnie i znajduje swoją ostateczną formę - poprawną i kontrolowaną. Tańcząca lampa wisząca wykonana jest z filcu poliestrowego. Lampa uosabia elegancką...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii