Franklin

Søren Rose

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawska lampa wisząca w stylu industrialnym Franklin duńskiego producenta Menu. Design Søren Rose.

Kolekcja Tribeca to mieszanka lamp, wisiorków i żyrandoli, inspirowanych splendorem Nowego Jorku pod koniec lat 30. XX wieku. Nazwa Tribeca odnosi się do bardzo popularnej części Nowego Jorku na dolnym zachodnim Manhattanie - trójkąta poniżej Canal Street.

 

Dziś projekty MENU można znaleźć na całym świecie. Ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Więcej szczegółów

2 055 zł

Skandynawska lampa wisząca w stylu industrialnym Franklin duńskiego producenta Menu.

Różne kształty i wzory w kolekcji Tribeca zostały stworzone w inspirującym procesie twórczym, w którym Søren Rose Studio podróżowało po Stanach w poszukiwaniu pięknych starych lamp i części wielokrotnego użytku. Wszystkie części zostały rozdzielone, ocenione i ułożone, a następnie zebrane ponownie, miksując i dopasowując style, aż pojawiły się te nowe i znacznie odważniejsze projekty.

Ta cecha, w połączeniu z eleganckimi detalami i efektowną atmosferą, sprawia, że ​​każda lampa Tribeca jest dziełem sztuki w stylu retro.

średnica 56 cm
wysokość 56 cm
żródło 4x E27
materiał stal / mosiądz
marka Menu
design Søren Rose

Napisz opinię

Franklin

Franklin
Skandynawska lampa wisząca w stylu industrialnym Franklin duńskiego producenta Menu. Design Søren Rose. Kolekcja Tribeca to mieszanka lamp, wisiorków i żyrandoli, inspirowanych splendorem Nowego Jorku pod koniec lat 30. XX wieku. Nazwa Tribeca...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii