Bottle Grinder

Norm Architects

produkt wykonany na zamówienie

Komplet młynków do przypraw Bottle Grinder duńskiej marki Menu projektowane przez pracownie Norm Architects.

Młynki Bottle Grinder przypominające butelki to klasyczny produkt marki Menu i już dziś należy do ikonowych produktów wzornictwa skandynawskiego. Komplet zawiera 2 młynki.

 

Dziś projekty MENU można znaleźć na całym świecie. Ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Więcej szczegółów

349 zł

Komplet młynków do przypraw Bottle Grinder duńskiej marki Menu.

Forma, przypominająca kształtem butelkę, sprytnie skłania użytkownika do bardziej zabawnej i eksperymentalnej interakcji z produktem. Wydajny ceramiczny mechanizm sprawia, że ​​młynek jest łatwy w obsłudze i doskonale nadaje się do szerokiej gamy suszonych przypraw, nasion, soli i pieprzu. Po prostu je otwierasz, napełniasz pysznymi składnikami i ponownie je zamykasz. Dzięki mechanizmowi mielenia znajdującemu się w górnej części zestawu zapewnia również, że utrzymasz blat lub stół kuchenny w czystości od płatków soli i pieprzu, typowych dla większości innych młynków. Kolekcja młynków do butelek jest dostępna w wielu pięknych, delikatnych skandynawskich kolorach, a teraz została rozszerzona o wersje ze szczotkowanego mosiądzu i brązowionego mosiądzu

Zalecenia dot. konserwacji:
Unikaj wystawiania młynków do butelek na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Do czyszczenia używaj miękkiej, suchej szmatki. W przypadku plam użyj lekkiego mydła do mycia naczyń. Nie używaj żadnych środków czyszczących zawierających chemikalia lub szorstkie materiały ścierne. Aby uniknąć głośnego mielenia, upewnij się, że młynek jest odpowiednio suchy przed ponownym napełnieniem.
Każdy zestaw zawiera dwa młynki do butelek

średnica 8 cm
wysokość 20,5 cm
materiał tworzywo lub stal, drewno
marka Menu
design Norm.Architects

Napisz opinię

Bottle Grinder

Bottle Grinder
Komplet młynków do przypraw Bottle Grinder duńskiej marki Menu projektowane przez pracownie Norm Architects. Młynki Bottle Grinder przypominające butelki to klasyczny produkt marki Menu i już dziś należy do ikonowych produktów wzornictwa...
    Jesteś robotem?

    2 Inne produkty w tek kategorii