Nola Sofa minimalistyczna sofa Softline

Charlotte Honcke

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Kładąc nacisk na wygodę, prostotę i lekkość, sofa Softline Nola od projektantki Charlotte Honcke pasuje do szeregu stylizowanych przestrzeni.

Sofa Nola została stworzona z myślą o wygodzie, prostocie i lekkości, co podkreśla metalowa rama oraz miękkie i proste linie projektu. 

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak sofa Nola, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

6 869 zł 6 869 zł

Nola Sofa prosta i wszechstronna skandynawska sofa Softline.

Sofa Nola została zaprojektowany tak, aby pięknie wyglądać pod każdym kątem, a dzięki niewielkim rozmiarom można ją ustawić w dowolnym miejscu w domu, nawet w małych pomieszczeniach.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w minimalistycznej sofie Nola.

Do kolekcji Nola Softline należy również fotel Nola Chair tworząc z sofą piękny duet.

NOLA to seria mebli wypoczynkowych idealna do domów, mieszkań i przestrzeni publicznych. 

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki sofy Nola dostępne są na stronie Softline

Cena sofy Nola Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Ekskluzywna sofa do salonu Nola Softline, tapicerka Eco Cotton

Ekskluzywna sofa do salonu Nola Softline tapicerka Eco Cotton

Sofa skandynawska Nola Softline, tapicerka Griffon

Sofa skandynawska Nola Softline tapicerka Griffon

Stylowa sofa Nola Softline, tapicerka Vision

Stylowa skoda Nola Softline tapicerka Vision

Sofa Nola marki Softline dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własną, aby wkomponować ją do swojej przestrzeni.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Sofa Nola to stylowa kanapa o nowoczesnym designie z kolekcji SOFTLINE.

wymiary L 147 x D 92 x H 93, SH 44 cm
szerokość 147 cm
głębokość 92 cm
wysokość 93 cm
wysokość siedziska 45 / 42 cm
do użytku zewnętrznego nie
marka Softline
design Charlotte Høncke
Inne stelaż stalowy czarny, opcjonalnie biały w tej samej cenie

Charlotte Honcke


Fascynuje mnie sztuka, formy i materiały. Grafika i moda to także rzeczy, które mnie inspirują. Żałuję, że nie zaprojektowałem mojego małego Fiata 500. Ma piękny i słodki wyraz, w którym łatwo się zakochać. Dobry projekt jest wtedy, gdy istnieją funkcjonalne i estetyczne kąty. Oprócz tych dwóch cech, projekt musi zaskakiwać lub zawierać ekscytujące szczegóły, które sprawiają, że jesteś zaciekawiony, więc wystarczy dotknąć, zobaczyć lub wypróbować meble. Jako projektantka jestem bardzo ciekawa i niezwykle szczęśliwa, że mogę pracować z tym, co mnie pasjonuje.

Napisz opinię

Nola Sofa minimalistyczna sofa Softline

Nola Sofa minimalistyczna sofa Softline
Kładąc nacisk na wygodę, prostotę i lekkość, sofa Softline Nola od projektantki Charlotte Honcke pasuje do szeregu stylizowanych przestrzeni. Sofa Nola została stworzona z myślą o wygodzie, prostocie i lekkości, co podkreśla metalowa rama oraz...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii