Tray skandynawski stolik kawowy Softline

Matthias Demacker

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerski, skandynawski stolik Tray duńskiej marki Softline.

Tray to stół z blatem pełniący funkcję tacy na przedmioty codziennego użytku. Stół ma dwie różne wysokości i można go ustawić tak, aby zachodził na siebie. Architektoniczny i nowoczesny element przyciągający wzrok w każdym mieszkaniu.

 

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

2 071 zł

Tray skandynawski stolik kawowy Softline.

Stolik Tray dostępny jest w dwóch wysokościach i dwóch kolorach nóg: jesion naturalny i w kolorze czarnym. Blat w obu przypadkach w kolorze białym. 

Od 1979 roku SOFTLINE tworzy i produkuje innowacyjne meble designerskie. Od 2003 roku SOFTLINE A / S jest niezależnym, prywatnym przedsiębiorstwem z fabryką w Danii, gdzie tapicerstwo wykonywane jest ręcznie w oparciu o skandynawskie tradycje - z materiałów przyjaznych dla środowiska.

Dziś SOFTLINE A / S jest międzynarodową marką i wiodącym dostawcą innowacyjnych, funkcjonalnych i wysokiej jakości mebli designerskich do przestrzeni publicznych i wnętrz domowych na całym świecie.

Softline tworzy innowacyjne, funkcjonalne i często w mocnych kolorach meble najwyższej jakości.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa.

wymiaryØ 85 x H 29 cm
średnicaØ 85
wysokość29 cm i 33 cm
formaokrągły
do użytku zewnętrznegonie
markaSoftline

Napisz opinię

    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii