POV Wall

Note Design Studio

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawski świecznik ścienny POV Wall duńskiego producenta Menu zaprojektowany przez Note Design Studio.

Świecznik POV to lekki, elegancki i zabawny produkt, który można używać pojedynczo lub w grupie. Piękna sama w sobie i zachwycająca jak graficzne wzory na ścianie.

 

Dziś projekty MENU można znaleźć na całym świecie. Ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Więcej szczegółów

188 zł

Skandynawski świecznik ścienny POV Wall duńskiego producenta Menu projektowany przez Note Design Studio.

Seria POV to rodzina artykułów dekoracyjnych o charakterze geometrycznym.

W filmach punkt widzenia jest dokładnie tam, gdzie celuje kamera. Oko widza. W zależności od tego punktu widzenia, rzeczy się zmienią - sceneria, historie i sposób, w jaki interpretujemy rzeczy.

Poruszając się po świeczniku POV, zauważysz, że zmienia się twój pogląd na świeczkę. Pod pewnymi kątami wygląda jak płaski rysunek graficzny - poruszaj się po nim i nagle linie graficzne unoszą się w powietrzu. Cienie i kształty się zmieniają, co sprawia, że ​​jest to przyjemny obiekt do interakcji.

szerokość18,5 cm
głębokość11 cm
wysokość21 cm
materiałstal
markaMenu
designNote Design Studio

Napisz opinię

POV Wall

POV Wall
Skandynawski świecznik ścienny POV Wall duńskiego producenta Menu zaprojektowany przez Note Design Studio. Świecznik POV to lekki, elegancki i zabawny produkt, który można używać pojedynczo lub w grupie. Piękna sama w sobie i zachwycająca jak...
    Jesteś robotem?

    2 Inne produkty w tek kategorii