Bramble skandynawski wazon Bolia

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Piękny i charakterystyczny wazon Bramble duńskiej marki Bolia, design NIRUK.

Niepowtarzalny wygląd Bramble jest wynikiem pracy starych gofrownic użytych przy tworzeniu prototypu. Dziś używa się specjalnej formy, która przypomina ten proces.

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design”.

Więcej szczegółów

362 zł

Bramble skandynawski wazon Bolia.

Wszystkie wazony są ręcznie dmuchane w tej formie, dzięki czemu każdy wazon jest całkowicie wyjątkowy dzięki charakterystycznemu wykończeniu i nierównej fakturze. Bramble jest również wykonany w 100% z czystego piasku, który jest mocniejszy i wyższej jakości niż szkło z recyklingu.

Bolia nie jest tradycyjną firmą projektowo-meblową; jest w ciągle zmieniającej się, zrównoważonej podróży. Podróży w kierunku czegoś nowego i lepszego. Bolia jest międzynarodową firmą projektową, która uwielbia rozwijać nowy skandynawski design i tworzyć piękne przestrzenie w domach, miejscach pracy i wszędzie pomiędzy.

średnica Ø26 cm | Ø29 cm
wysokość 24 cm | 37 cm
materiał szkło ręcznie dmuchane
marka Bolia
design NIRUK

Napisz opinię

Bramble skandynawski wazon Bolia

Bramble skandynawski wazon Bolia
Piękny i charakterystyczny wazon Bramble duńskiej marki Bolia, design NIRUK. Niepowtarzalny wygląd Bramble jest wynikiem pracy starych gofrownic użytych przy tworzeniu prototypu. Dziś używa się specjalnej formy, która przypomina ten proces....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    11 Inne produkty w tek kategorii