Afteroom Hanger Color czarny / mosiądz designerski skandynawski wieszak na ubrania kliknij aby powiększyć

Afteroom Hanger kolorowy skandynawski wieszak Manu

Afteroom

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Wieszak ścienny Afteroom Hanger duńskiego producenta Menu dostępny w kolorystyce czarny / mosiądz. Design Afteroom.

Zainspirowany tą samą filozofią projektowania, która skupia się wokół prostoty w ramach kolekcji Afteroom. Wieszak to prosty, ale wyrafinowany system do wieszania płaszczy, ubrań lub akcesoriów, który można łatwo przymocować do ściany, a wszystkie śruby są ukryte, aby dopełnić minimalistyczną i czystą estetykę.

 

Projekty MENU można znaleźć na całym świecie, ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Więcej szczegółów

605 zł

Wieszak ścienny Afteroom Hanger duńskiego producenta Menu. 

Istniejącą wersję wieszaka można teraz rozszerzyć do dalszych konfiguracji, ponieważ duża „kropka” ma nowy, większy projekt, podczas gdy mniejsza „kropka” zmniejsza jej rozmiar do oryginalnego. Nadaje to wieszakowi Afteroom wyrafinowany wygląd i odrobinę zabawy, ponieważ można go zawiesić zarówno w poziomie, jak i w pionie, upiększając puste ściany w dowolnym miejscu domu, przekształcając je z surowych płócien w dzieła sztuki.

Może być zainstalowany poziomo lub pionowo.

długość 37 cm
głębokość 4 cm
wysokość 24 cm
materiał stal
rodzaj wiszący
marka Menu
design Afteroom

Afteroom

AfteroomAfteroom to studio projektowe założone przez Hung-Ming Chen I Chen-Yen Wei. Afteroom tworzy produkty które respektują zmianę upływu czasu. Znaczy to dla nich że produkty mają zyskać charakteru i wartości z upływem czasu – design który razem z nami starzeje.

Napisz opinię

Afteroom Hanger kolorowy skandynawski wieszak Manu

Afteroom Hanger kolorowy skandynawski wieszak Manu
Wieszak ścienny Afteroom Hanger duńskiego producenta Menu dostępny w kolorystyce czarny / mosiądz. Design Afteroom. Zainspirowany tą samą filozofią projektowania, która skupia się wokół prostoty w ramach kolekcji Afteroom. Wieszak to prosty, ale...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    14 Inne produkty w tek kategorii