Arch L -15% piękny skandynawski regał Fogia

Note Design Studio

2 sztuki

na stanie

Minimalistyczny regał Arch szwedzkiego producenta Fogia. Projekt Note Design Studio.

Regały Arch łączą geometryczne formy z prostymi łukowymi kształtami, tworząc urzekające i przyjemne rozwiązanie do przechowywania. Arch to idealny sposób na wyeksponowanie ulubionych wnętrz w klasyczny i stylowy sposób.

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

7 075 zł

Minimalistyczny regał Arch szwedzkiego producenta Fogia.

Kolekcja Arch, zaprojektowana przez Note Design Studio, charakteryzuje się pięknymi zakrzywionymi końcami, tworząc wizualnie zabawny projekt, który jest nadal w duchu nordyckiego minimalizmu Fogii. Proste sylwetki są dostosowane do codziennego życia, a poszczególne moduły umożliwiają zaprojektowanie własnego systemu regałów lub regału, specjalnie dopasowanego do Twojego wnętrza.

Regały są modułowe, co oznacza, że ​​można je ustawiać jedna na drugiej, zapewniając dużą ilość miejsca na wszelkiego rodzaju artykuły gospodarstwa domowego, takie jak książki, wazony, świece i płyty. Arch to solidny regał o konstrukcji, która stanowi idealne połączenie wygiętego drewna i prostych linii, dzięki czemu jest bardzo praktyczny w codziennym życiu.

Regał Arch dostępny jest również na indywidualne zamówienie, zapraszamy do kontaktu.

Oferowany model to największa wersja z kolekcji Arch Fogia do kupienia w naszym showroomie w Krakowie. ZAPRASZAMY!

Wszystkie produkty w Design Spichlerz są oryginalne i objęte gwarancją!

Arch regał L Fogia Design Spichlerz

szerokość 118 cm
głębokość 32,5 cm
wysokość 78 cm
materiał dąb
marka Fogia
design Note Design Studio

Napisz opinię

Arch L -15% piękny skandynawski regał Fogia

Arch L -15% piękny skandynawski regał Fogia
Minimalistyczny regał Arch szwedzkiego producenta Fogia. Projekt Note Design Studio. Regały Arch łączą geometryczne formy z prostymi łukowymi kształtami, tworząc urzekające i przyjemne rozwiązanie do przechowywania. Arch to idealny sposób na...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    22 Inne produkty w tek kategorii