Dostawa

 

Koszt dostawy

Wszystkie zamówienia o wartości powyżej 300 zł dostarczane są bezpłatnie.

Do przesyłek wysyłanych „za pobraniem” do wartości zamówienia doliczany jest koszt opłaty manipulacyjnej w wysokości 15 zł.

 

Termin dostawy

Część oferowanych produktów znajduje się u nas na stanie magazynowym, inne ze względu na swoją różnorodność produkowane lub sprowadzane są na zamówienie, stad też każdy produkt posiada indywidualny termin realizacji (może być również wymagana zaliczka). Informacja na temat dostępności produktu oraz terminu jego dostawy zamieszczona jest w opisie produktu.

 

Dostępność na karcie produktu

 

Dostawa kurierska

Wszystkie przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej K-EX. Czas dostawy kurierskiej dla przesyłek do 30 kg wynosi jeden dzień roboczy. Przesyłki wielkogabarytowe dostarczane są w terminie 1-3 dni roboczych.

Przesyłki kurierskie dostarczane są od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 17.00. Istnieje możliwość zamówienia opcji dodatkowych przesyłki dla przesyłek doręczanych w strefach miejskich:

- dostawa w sobotę, koszt dodatkowy doręczenia w sobotę 45,00 zł
- dostawa w godzinach 17.00 do 22.00, koszt dodatkowy doręczenia popołudniowego 55,00 zł

Firma kurierska K-EX dostarcza przesyłki o wadze do 30 kg do drzwi mieszkania, przesyłki o wadze powyżej 30 kg dostarczane są do drzwi budynku, kurier nie ma obowiązku wnoszenia tego typu przesyłek do mieszkania.

 

Dostawa za granicę

Oferujemy możliwość dostawy przesyłek za granicę, koszt przesyłki zagranicznej wyceniany jest indywidualnie, zapytanie o koszt dostawy zagranicznej proszę przesłać na info@design-spichlerz.pl
Nie wysyłamy przesyłek zagranicznych „za pobraniem”.