Tonon

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Tonon Logo

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu.

Tonon to włoska marka meblarska, która słynie z nowoczesnych i prestiżowych produktów. Firma specjalizuje się w produkcji krzeseł, foteli i sof. Została założona przez braci Giuseppe i Carlo Tonon.

Wyroby marki Tonon, charakteryzują się wysoką jakością wykonania, słyną również z funkcjonalności, dzięki czemu idealne sprawdzają się podczas codziennego użytkowania. Marka ceniona jest za swoje nowoczesne wzornictwo i prestiżowy wygląd.

Tonon produkuje również oświetlenie i akcesoria do domu. Wszystkie produkty marki są projektowane i wykonane  we Włoszech, co dodatkowo wyróżnia ich jakość i prestiż.

Marka Tonon cieszy się uznaniem na rynku meblarskim, jej produkty są chętnie wybierane przez klientów na całym świecie. Wszystkie produkty są niepowtarzalne o wyjątkowym designie, wykonane z najlepszych materiałów, co sprawia, że ​​są trwałe i praktyczne. Tonon jest bardzo dobrym wyborem dla tych, którzy cenią sobie elegancję i nowoczesność w swoim wnętrzu.

Tonon LogoTonon jest jednym z najbardziej znanych na rynku międzynarodowym producentów krzeseł i stołów, niezawodnym synonimem designu i jakości „Made in Italy”. Korzenie firmy Tonon sięgają roku 1926 dlatego też ogromne znaczenie dla firmy mają  tradycja i przeszłość. Początki sięgające lat 20-tych to wiele lat rzetelnej rzemieślniczej pracy. Dzięki industrializacji lat 50-tych możliwym był znaczny wzrost produkcji.


Pomimo tak wieloletniej historii firmy pasja i zapał do pracy nad ciągłym rozwojem nowych produktów nigdy dla marki Tonon nie ustała a wręcz przeciwnie. Obecnie Tonon bardzo mocno inwestuje w badania i prace nad nowymi technologiami i materiałami. Tonon pracuje nad połączeniem rzemieślniczego i industrialnego ducha zapewniającego lepszą jakość siedzenia czy to przy pracy, czy też przy stole lub podczas wypoczynku.


 


Nowoczesne krzesła z tworzywa do kuchni i jadalni marki Tonon


Pasja Tonon aktywnie wspierana jest przez projektantów pracujących z włoską marką, do nich należy Martin Ballendat (tutaj) którego krzesło Up Chair zostało zdobywcą wielu międzynarodowych nagród.


Krzesło UP 907 - to krzesło z tworzywa sztucznego na drewnianych nogach - bestseller marki Tonon. Jego charakterystyczny kształt sprawia, że ​​stanowi piękny dodatek do współczesnych wnętrz.


Ekskluzywna marka Tonon piękne krzesła włoskie Design Spichlerz


Krzesło UP 907 (tutaj) Tonon


Krzesło UP 907 Wood Arms - to nowoczesne krzesło z tworzywa o drewnianych podłokietnikach, nowa wersja UP 907. Posiada wygodne oparcie i siedzisko, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennego użytkowania, a przy tym jest produktem od którego ciężko oderwać wzrok.


Tonon krzesło UP 907 Wood Arms Design Spichlerz


Krzesło UP 907 Wood Arms (tutaj) Tonon


Krzesło Flower - to krzesło z tworzywa sztucznego. Jego prosty, ale wyrazisty design sprawia, że ​​doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza.


Krzesło Structure -  nowoczesnego krzesła z tworzywa sztucznego. Posiada wygodne siedzisko, dzięki czemu idealnie nadaje się do salonu czy jadalni.


Krzesło Jonathan - wart szczególnej uwagi jest również pochodzący z lat 30-tych projekt krzesła Jonathan zaprojektowany przez Paolo Nava (tutaj), którego produkcja została wznowiona przez Tonon w 2013. Jego prosty, ale wyrazisty design sprawia, że ​​doskonale wpasowuje się w nowoczesne aranżacje.


Jednym z czołowych projektantów marki Tonon jest Polak Przemysław „Mac” Stopa (tutaj) który zaprojektował cieszące się dużym uznaniem krzesło Step dostępne w wielu wersjach. 


Wszystkie krzesła Tonon to synonimem designu. Są bardzo wygodne, dzięki czemu, codzienne użytkowanie dostarcza niepowtarzalnych wrażeń.


Produkty marki Tonon mają jeden wspólny mianownik – możliwość poprawienia  wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Obojętnie czy romantycznie, klasycznie, innowacyjnie czy też trendy modele marki Tonon odznaczają się zawsze ponadczasową elegancją, dobrym stylem oraz nowoczesną ideą i technologią. Produkty Tonon są regularnie prezentowane na targach w Mediolanie, Kolonii, Londynie, Rotterdamie, Sztokholmie, Moskwie, Dubaju i wielu innych zachwycając publiczność i jury przyznające im nagrody i wyróżnienia, między innymi Red Dot Design Award dla fotela Heartbreaker i krzesła Pit (tutaj), GOOD DESIGN dla fotela Wave (tutaj), Interior Innovation Award dla krzesła Pit oraz Up Chair i wiele innych nagród i wyróżnień.


Sandro Tonon powiedział o swojej marce: „Często zdarza mi się porównywać Tonon do zakładu stylisty. Codzienna aktywność, kreatywna gorliwość, wspólna praca i zapał personelu, stylistyczna spójność, małe zmiany w ostatniej chwili, wspólna praca z projektantami i wreszcie prezentacja publiczności. Atmosfera jest ta sama, dlatego produkty Tonon kupowane przez międzynarodową klientelę ze względu na włoski styl i design zachwycają w miarę użytkowania dodatkowymi wartościami jak ergonomia i ponadczasowość. Jednym słowem produkt będący wynikiem atmosfery Tonon


Firma Design Spichlerz jest oficjalnym partnerem marki Tonon, zapoznaj się z najtańszą ofertą!


Ekskluzywna marka Tonon w Design Spichlerz

Więcej