Gazzda

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów

Gazzda oferuje  trwałe, wysokiej klasy innowacyjne meble, charakteryzujące się minimalistycznym i wyrafinowanym designem, które z łatwością znajdą swoje miejsce w każdym pomieszczeniu.

Gazzda to marka luksusowych i nowoczesnych mebli, założona w 2013 roku przez Zlatko Tanovica i Kenny'ego Van Halderena.

Podstawową misją Gazzdy jest tworzenie zapierających dech w piersiach produktów, skupiając się na trzech aspektach: lekkość, miękkość i naturalnym wyglądzie. Tworzą elementy o minimalistycznym designie, z miękkimi i delikatnymi krzywiznami, przy użyciu naturalnych materiałów, takich jak dąb, bawełna lub wełna, aby wnieść odrobinę natury i dobre samopoczucie w domach i mieszkaniach.Gazzda to marka luksusowych i nowoczesnych mebli, założona w 2013 roku przez Zlatko Tanovica i Kenny'ego Van Halderena.


Aby przełożyć swoją wizję na rzeczywistość, obaj założyciele nawiązali współpracę ze znanymi projektantami, takimi jak Salih Teskeredzic czy Mustafa Cohadzic.


Główny projektant Salih Teskeredzic (tutaj) zdobył dwie nagrody Interior Innovation Awards na targach IMM Furniture Fair 2012 w Kolonii i cztery na tej samej imprezie w 2011 roku. Był nominowany do trzech nagród German Design Awards '12.


Salih i Mustafa czerpią inspirację z otaczającej ich przyrody, a naturalne piękno Bośni, gdzie marka ma swoją siedzibę,  dostarcza im nieustających pomysłów. Bośnia kraj niesamowitych krajobrazów jest pełen cudów: w szczególności rzeka Neretva i wodospady Kravice. Nie wspominając już o wielu jeziorach, lasach i górach wokół: zapierający dech w piersiach krajobraz. Jeśli chodzi o inspiracje, natura nigdy ich nie zawodzi.


Gazzda oferuje  trwałe, wysokiej klasy, innowacyjne meble, charakteryzujące się minimalistycznym, skandynawskim designem.


Ich podstawową misją jest tworzenie zapierających dech w piersiach produktów, skupiając się na trzech aspektach: lekkość, miękkość i naturalnym wyglądzie. Tworzą elementy o minimalistycznym designie, z miękkimi i delikatnymi krzywiznami, przy użyciu naturalnych materiałów, takich jak dąb, bawełna lub wełna, aby wnieść odrobinę natury i dobre samopoczucie w domach i mieszkaniach.


Dzięki eleganckiemu wzornictwu, naturalnym materiałom i starannemu wykończeniu, Gazzda oferuje meble, które są równie miłe dla oka, jak i w dotyku.


Meble Gazzda znane są z lekkości i wyrafinowanych projektów, które dzięki doborowi surowców do ich produkcji przyczyniają się do ochrony środowiska. Ich produkty tworzone są z wykorzystaniem najwyższej jakości drewna obrabianego tradycyjnymi technikami rzemieślniczymi. Firma pracuje wyłącznie z drewnem pozyskiwanym w odpowiedzialny sposób przez gospodarkę leśną, posiadającym certyfikat łańcucha dostaw FSC® (Forest Stewardship Council®).


Stawiając na naturalne i wysokiej jakości materiały, takie jak lite drewno dębowe czy bawełna, meble Gazzda z pewnością nie pozostaną niezauważone w środku Twojej dekoracji!


Gazzda tworzy meble z pasji! Ich celem jest urozmaicenie Twojego domu nietuzinkowo zaprojektowanymi przedmiotami, na które będziesz chciał patrzeć.


Ponieważ nie ma lepszego uczucia niż powrót do domu i dobre samopoczucie, Gazzda stawia sobie za cel pomoc w tym zadaniu. W świecie, który nieustannie popycha nas do szybszego trybu życia, wszyscy potrzebujemy azylu, w którym możemy się spotkać, aby się zrelaksować i odpocząć. Gazzda towarzyszy Ci w takim podejściu, oferując szeroki wybór eleganckich mebli do wyposażenia Twojego wnętrza. Marka pomaga stworzyć dom, w którym się uśmiechasz i w którym będziesz czuć się swobodnie.


Bośniacki dom projektowy Gazzda łączy swoją ojczyznę z połączeniem kultur Wschodu i Zachodu oraz towarzyszącą im wieloletnią tradycją rzemiosła, tworząc meble, które wywołają uśmiech.


Ponieważ dom jest tak wyjątkowym i ważnym miejscem, Gazzda uwielbia tworzyć dla niego niezwykłe meble. Pomagają ludziom budować dom, z którego mogą być dumni… który sprawia, że ​​uśmiechają się na samą myśl o tym… który wywołuje przyjemne uczucie, gdy o tym mówią… który odświeża ich, gdy w nim odpoczywają… Pomagają stworzyć miejsce, w którym ludzie mogą rozkwitać, odpoczywać i po prostu… wracać do domu.


Nowoczesny fotel Dedo z nutą klasyki Gazzda (tutaj)


Gazzda meble Design Spichlerz


Krzesło Muna (tutaj), stół Tink (tutaj) i regał Muse (tutaj) Gazzda


Gazzda meble drewniane Design Spichlerz


Sofa Fawn (tutaj), fotel Dedo Lounge (tutaj), podnóżek Dedo (tutaj) Gazzda


Gazzda nowoczesne meble Design Spichlerz

Więcej