Sofy 

Pokazuje 1 - 24 z 118 elementów

W ofercie Design Spichlerz znajdują się designerskie nowoczesne sofy skórzane, nowoczesne sofy modułowe duńskiej marki Softline w wykończeniu z filcu , tkanin oraz skór naturalnych.

Do nowoczesnych eleganckich wnętrz idealnie pasują wygodne i przytulne sofy skandynawskie & Tradition oraz Hay, jak również komfortowe i ekskluzywne sofy włoskie i sofy hiszpańskie. Doskonałą jakość wykonania i dbałość o każdy szczegół komfortu zapewniają obecne w naszej ofercie sofy niemieckie.

Oferujemy wiele rozwiązań do modnego salonu, nowoczesnego biura i poczekalni lub gabinetu urządzonych w stylu skandynawskim lub stylu nowoczesnym. W bogatej ofercie sof posiadamy również nowoczesne sofy rozkładane oraz designerskie sofy z funkcją spania.

Podążając za najnowszymi trendami w meblowaniu , oferujemy zawsze aktualne rozwiązania wielu wiodących europejskich producentów, między innymi wyjątkowe duńskie sofy marki & Tradition oraz wielokrotnie nagradzane sofy marki Softline, które szczególnie urzekają prostotą i elegancją w minimalistycznym stylu skandynawskim.

Oferowane przez Design Spichlerz sofy można obejrzeć w odrestaurowanych designerskich wnętrzach starego spichlerza we Wrocławiu gdzie można zapoznać się z  próbnikami tkanin, skór naturalnych oraz przekonać się o jakości oferowanych modeli