Artisan

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 159 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 159 elementów

Artisan. Ekskluzywne meble drewniane o ponadczasowym uroku.

Artisan specjalizuje się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mebli z litego drewna, a nacisk na rzemieślniczą pracę jest tym, co ich wyróżnia.

Zakład produkcyjny ARTISAN powstał z tradycyjnego warsztatu rzemieślniczego Ćostović, z którego wywodzi się miłość do drewna oraz 50 letnie doświadczenie w obróbce drewna. ARTISAN specjalizuje się w produkcji mebli z litego drewna w której największy nacisk kładzie się na ręczną obróbkę drewna oraz wysoką sztukę rzemieślniczą. Zakład produkcyjny ARTISAN to najnowocześniejsze metody produkcji i wieloletnia tradycja stolarska która przewija się we wszystkich produktach marki ARTISAN. Maszyny produkują korpus mebli, natomiast dusza i miłość do drewna uwidoczniona jest w każdej wykonywanej ręcznie powierzchni.

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie zaprojektowanych i wykonanych meblach.

ARTISAN to ludzie! to ręce rzemieślników przez które przechodzi drewno, to ich doświadczenie pozwalające wybierać do produkcji najlepsze drewno, to ich oczy widzące każdy szczegół struktury drewna, to ich osobiste zaangażowanie i wkład aby powstał produkt najwyższej jakości a dokładnie mówiąc rękodzieło.

Firma ARTISAN jest bardzo dumna ze swojego zespołu, ze swoich ludzi i podkreśla to na każdym kroku jak również z faktu iż największa część załogi jest z firmą od wielu lat.

Kiedy będziecie spożywać posiłek przy stole ARTISAN, siedzieć na krześle ARTISAN lub odpoczywać w łóżku ARTISAN pomyślcie o ludziach ARTISAN, o rzemieślnikach najwyższej klasy którzy ręcznie wykańczali, montowali i zabezpieczali Wasze meble.

Pierwsze doświadczenia firma ARTISAN zdobywała produkując meble dla holenderskich i brytyjskich projektantów. We współpracy z regionalnymi projektantami powstały w 2007 roku pierwsze kompletnie własne kolekcje mebli. Od tego czasu celem i filozofią firmy ARTISAN jest potwierdzanie każdym wyprodukowanym meblem designu, wartości materiału i sztuki rzemieślniczej.


Artisan. Ekskluzywne meble drewniane o ponadczasowym uroku.


Artisan specjalizuje się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mebli z litego drewna, a nacisk na rzemieślniczą pracę jest tym, co ich wyróżnia.Zakład produkcyjny ARTISAN powstał z tradycyjnego warsztatu rzemieślniczego Ćostović, z którego wywodzi się miłość do drewna oraz 50 letnie doświadczenie w obróbce drewna. ARTISAN specjalizuje się w produkcji mebli z litego drewna w której największy nacisk kładzie się na ręczną obróbkę drewna oraz wysoką sztukę rzemieślniczą. Zakład produkcyjny ARTISAN to najnowocześniejsze metody produkcji i wieloletnia tradycja stolarska która przewija się we wszystkich produktach marki ARTISAN. Maszyny produkują korpus mebli, natomiast dusza i miłość do drewna uwidoczniona jest w każdej wykonywanej ręcznie powierzchni.


Proces produkcji mebli Artisan


ARTISAN to ludzie! to ręce rzemieślników przez które przechodzi drewno, to ich doświadczenie pozwalające wybierać do produkcji najlepsze drewno, to ich oczy widzące każdy szczegół struktury drewna, to ich osobiste zaangażowanie i wkład aby powstał produkt najwyższej jakości a dokładnie mówiąc rękodzieło.


Firma ARTISAN jest bardzo dumna ze swojego zespołu, ze swoich ludzi i podkreśla to na każdym kroku jak również z faktu iż największa część załogi jest z firmą od wielu lat.


Kiedy będziecie spożywać posiłek przy stole ARTISAN, siedzieć na krześle ARTISAN lub odpoczywać w łóżku ARTISAN pomyślcie o ludziach ARTISAN, o rzemieślnikach najwyższej klasy którzy ręcznie wykańczali, montowali i zabezpieczali Wasze meble.


stół z litego drewna marki Artisan


Pierwsze doświadczenia firma ARTISAN zdobywała produkując meble dla holenderskich i brytyjskich projektantów. We współpracy z regionalnymi projektantami powstały w 2007 roku pierwsze kompletnie własne kolekcje mebli. Od tego czasu celem i filozofią firmy ARTISAN jest potwierdzanie każdym wyprodukowanym meblem designu, wartości materiału i sztuki rzemieślniczej.


Firma ARTISAN produkuje meble z szerokiej gamy litego drewna: orzecha amerykańskiego oraz europejskiego, dębu, wiązu, wiśni, klonu i jesionu wykorzystując najnowsze technologie tak aby osiągnąć idealny kolor drewna, nie zatracając przy tym jego struktury i naturalnych wartości. Podobnie do produkcji wybiera się drewno z rejonów geograficznych zapewniających dobry naturalny proces suszenia drewna zanim komputery oraz zaawansowane technologicznie komory przyjmą ostatnią fazę suszenia drewna. To miłość do drewna i zrozumienie surowca pozwala zachować naturalne procesy obróbki tak długo jak to jest możliwe i konieczne. Potem wysoko wyspecjalizowane maszyny przejmują swoją część produkcji. W końcowym etapie produkcji maszyny ustępują miejsca człowiekowi, który ręcznie wykańcza najdokładniejsze niuanse mebli oraz ich powierzchnię dla której stosuje się naturalne oleje, woski, lakiery co zapewnia bardzo długie życie mebli, zachowuje naturalną strukturę i kolor drewna.


Bestsellerem marki Artisan, oraz niewątpliwie wyróżniającą się kolekcją jest Neva. Cechą charakterystyczną kolekcji jest zmysłowa i płynna forma wyrażona miękkimi, kanciastymi krawędziami i przejściami.


Teraz również u nas mogą Państwo znaleźć, zobaczyć, dotknąć a nawet kupić krzesłofotel Neva oraz jeden z najpiękniejszych stołów Flow marki Artisan.


Motto marki ARTISAN mówi wszystko o firmie i jej podejściu do produktu, który oferuje: „LOVE WOOD”. Kochamy drewno bo znamy je całe życie, kochamy drewno bo bawiliśmy się już jako małe dzieci w lesie, kochamy drewno bo szanujemy kosztowny surowiec jakim jest. Kochamy drewno i dlatego pracujemy tylko z takimi projektantami, którzy umieją je również docenić i wydobyć z niego to co najwartościowsze. Kochamy drewno i dlatego oddajemy w Wasze ręce produkt najwyższej jakości, w który włożyliśmy naszą duszę.

Więcej