Szukacie Państwo nietypowych rozwiązań do obiektu?

Pomożemy Państwu stworzyć unikalne wnętrze o wysokim standardize. Czy macie Państwo gotowy projekt? czy potrzebujecie pomocy w wyborze mebli lub całej aranżacji? Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.

 

Dlaczego my?

Specjalizujemy się w wyposażeniu hoteli wysokiego standardu oraz hoteli butikowych, ekskluzywnych obiektów biurowych, różnej wielkości restauracji przychodni lekarskich, ekskluzywnych gabinetyków kosmetycznych i innych obiektów użyteczności publiczej dbając zawsze o wysoki standard i prestiż Państwa inwestycji.

 

Wszystko z jednej ręki

Oferujemy Doradztwo, projekt i zakup z “jednej ręki”. Kompleksowe podejście do Państwa inwestycji oraz długoletnia współpraca z naszymi dostawcami pozwala nam zaoferwać wyposażenie Państwa obiektu w cenach dopasowanych do Państwa budżetu I oczekiwań.

We współpracy z naszymi partnerami możemy poza wyposażeniem wnętrz zaoferować usługi profesionalnego planowanie oświetlenia obiektu, indywidualną małą architekturę ogrodową lub rozwiązania ogrodnicze takie jak wertykalne ogrody czyli tzw. zielonej ściany czy też wykorzystanie naturalnego mchu jako elementu architektury wnętrz.

 

Do kogo kierujemy ofertę współpracy?

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich którzy pracują z projektami kontrakowymi: architekci, architekci wnętrza, właściciele hoteli i restauracji, inwestorzy obiektów biurowych, lekarzy i adwokatów oraz inwestorów zastępczych inwestycji.

 

Zapraszamy do współpracy

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Prosimy o kontakt w sprawie współpracy lub w sprawie ofert na zamówienia kontraktowe:

info@design-spichlerz.pl

sebastian@design-spichlerz.pl

T: 600-834-404