Płatności

Wszystkie płatności dokonywane w sklepie Design Spichlerz są płatnościami bezpiecznymi, odpowiadającymi wysokim standardom ochrony danych osobowych i ochrony transakcji płatniczych. Płacąc za zakupy możecie Państwo wybrać następujące sposoby płatności:

 

Przelew bankowy

Płatność regulowana jest za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. Aby zapewnić szybki i bezproblemowy przebieg transakcji prosimy o podanie w tytule przelewu numeru Państwa zamówienia, który został do Państwa przesłany w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Po zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym Design Spichlerz potwierdzamy e-mailem otrzymanie płatności i zamówienie przechodzi do realizacji.

Rachunek bankowy do przelewu:

Sebastian Miśta

Design Spichlerz

ING Bank Śląski 87 1050 1575 1000 0097 3808 6199

 

Przy odbiorze przesyłki  

Płatność za zamówiony towar odbywa się w formie gotówkowej u kuriera przy dostarczeniu przesyłki. Do wartości zamówienia doliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości 15,00 zł.

 

Kartą kredytową

Aby dokonać płatności kartą kredytową należ przy składaniu zamówienia wybrać opcję płatności przelewy24, system przeprowadzi Państwa przez proces płatniczy kartą kredytową: Visa, MasterCard, Diners.

Karty kredytowe

 

Płatność elektroniczna

Dokonywana jest za pośrednictwem systemu przelewy24, który obsługuje rachunki bankowe wyszczególnionych na stronie www.przelewy24.pl banków, gwarantujących jednocześnie bezpieczeństwo obsługiwanych transakcji.

Przelewy24 logo

 

PayPal

Transakcje w systemie PayPal obsługiwane są bezpiecznie za pośrednictwem portalu „przelewy24” , który przeprowadzi Państwa wygodnie przez proces płatniczy.

PayPal logo

 

Płatność przy odbiorze

Dotyczy towaru odbieranego przez Państwa w naszym salonie sprzedaży Design Spichlerz we Wrocławiu. Oferujemy płatność gotówką lub kartą płatniczą.