To Robimy

Design Spichlerz to oferujący designerskie meble i artykuły wyposażenia wnętrz concept store. Nazwa firmy wywodzi się od historycznego spichlerza mieszącego się w sercu Wrocławia przy ulicy Krakowskiej. Mieścił się tam nasz showroom o powierzchni 450 m2.

 

Obecnie Design Spichlerz i Forum Design połączyły siły i znajdą nas Państwo w Krakowie al. Focha 1, gdzie mieści się nasza ekspozycja.

 

Jedno pozostało niezmienne nasza pasja to design, ludzie, którzy go tworzą i formy które powstają, szczególną miłością darzymy design skandynawski.

U nas znajdziecie Państwo najbardziej znaczące marki skandynawskie, między innymi takie jak Muuto, &Tradition, Hay lub Gubi. Staramy się również oferować produkty nie tylko znanych projektantów jak Arne Jacobsen lub Verner Panton ale również produkty młodych projektantów, których chcemy Państwu przedstawiać tworzących dla marek skandynawskich. Od klasycznego designu duńskiego, do nowoczesnych projektów i trendowych produktów znajdziecie Państwo wszystko aby stworzyć przytulne wnętrze – albo po prostu duński hygge, zapraszamy do naszego Design Spichlerz abyście mogli Państwo poczuć i pokochać to uczucie.

 

Poza designem skandynawskim oferujemy również ekskluzywne meble niemieckich, hiszpańskich i włoskich producentów, znane marki światowe takie jak Magis, Artemide, Moooi, Flos, Vondom, LZF, Foscarini.

 

Do naszej filozofii należy również poszukiwanie znakomitych produktów i talentów poza dużymi i znanymi markami, stojącymi obok ale w jednym szeregu ze znanymi nazwiskami w świecie designu. Naszym celem stworzenie asortymentu o niezwykłej różnorodności i jakości. W tym celu opieramy się również na naszych długoletnich i wypracowanych kontaktach w europejskim świecie designu.

Rezultatem wszystkich naszych działań i wysiłków to połączenie znanych marek, projektantów jak młodych talentów w przestrzeni Design Spichlerza. I tak każdy kto kocha design może coś dla siebie, w zasięgu swoich oczekiwań i możliwości znaleźć - czy ekspert design, koneser ikon design czy uczący się I poznający design “początkujący”.

 

W Design Spichlerz znajdą Państwo designerskie meble, akcesoria i oświetlenie do domu, ogrodu, biura, sypialni, łazienki i kuchni. Wszystkie nasze produkty mają jedną wspólną cechę: nie tylko spełniają swoją funkcje lecz wyróżniają się świadomym projektowaniem aby stworzyć piękne obiekty codziennego użytku, meble i przedmioty, którymi otaczamy się na co dzień. Jak powiedział Jasper Morrision: “Design makes things seem special, and who wants normal if they can have special?” czyli “Design robi ze zwykłych rzeczy coś szczególnego, a kto chce coś zwykłego jak może mieć coś szczególnego?”.

 

Zajmujemy się nie tylko wyposażeniem domów i mieszkań prywatnych ale także wyposażeniem lokali komercyjnych. Do współpracy zapraszamy również architektów I architektów wnętrz.

 

 

Początki Design Spichlerz, showroom w historycznym spichlerzu.

Design Spichlerz Wrocław showroom Design Spichlerz Wrocław showroom
Design Spichlerz Wrocław showroom Design Spichlerz Wrocław showroom
Design Spichlerz Wrocław showroom Design Spichlerz Wrocław showroom Design Spichlerz Wrocław showroom
Design Spichlerz Wrocław showroom Design Spichlerz Wrocław showroom Design Spichlerz Wrocław showroom

 

 

Tu Jesteśmy

Aleja Marszałka Ferdynanda Focha 1

30-112 Kraków