To Robimy

Design Spichlerz to oferujący designerskie meble i arykuły wyposażenia wnętrz concept store mieszczący się w sercu Wrocławia. Nasz showroom o powierzchni 450 m2 jest znajduje się w historycznym dawnym spichlerzu przy ulicy Krakowskiej. Nasza pasja to design, ludzie, którzy go tworzą i formy które powstają, szczególną miłością darzymy design skandynawski.

 

U nas znajdziecie Państwo najbardziej znaczące marki skandynawskie, między innymi takie jak Muuto, &Tradition, Hay lub Gubi. Staramy się również oferować prdukty nie tylko znanych projektantów jak Arne Jacobsen lub Verner Panton ale również produkty młodych projektantów, których chcemy Państwu przedstawiać tworzących dla marek skandynawskich. Od klasycznego designu duńskiego, do nowoczesnych projektów i trendowych produktów zjadziecie Państwo wszystko aby stworzyć przytulne wnętrze – albo poprostu duński hygge, zapraszamy do naszego Design Spichlerz abyście mogli Państwo poczuć i pokochać to uczucie.

 

Poza designem skandynawskim oferujemy również ekskluzywne meble niemieckich i włoskich producentów , znane marki światowe takie jak Magis, Artemide, Moooi, Flos, Vondom, LZF, Foscarini.

 

Do naszej filozofii należy również poszukiwanie znakomitych produktów i talentów poza dużymi i znanymi markami, stojącymi obok ale w jednym szeregu ze znanymi nazwiskami w świecie designu. Naszym celem stworzenie asortymentu o niezwykłej różnorodności i jakości. W tym celu opieramy się również na naszych długoletnich i wypracowanych kontaktach w europejskim świecie designu.

Rezultatem wszystkich naszych działań i wysiłków to połączenie znanych marek, projektantów jak młodych talentów w przestrzeni Design Spichlerza. I tak każdy kto kocha design może coś dla siebie, w zasięgu swoich oczekiwań i możliwości znaleść - czy ekspert design, koneser ikon design czy uczący się I poznający design “początkujący”.

 

W Design Spichlerz znajdą Państwo designerskie meble, akcesoria i oświetlenie do domu, ogrodu, biura, sypialni, łażienki i kuchni. Wszystkie nasze produkty mają jedną wspólną cechę: nie tylko spełniają swoją funkcje lecz wyróżiają się świadomym projektowaniem ab stworzyć piękne obiekty codziennego użytku, meble i przedmioty, którymi otaczamy się na codzień. Jak powiedział Jasper Morrision: “Design makes things seem special, and who wants normal if they can have special?” czyli “Design robi ze zwykłych rzeczy coś szczególnego, a kto chce coś zwykłego jak może mieć coś szczególnego?”.

 

Zajmujemy się nie tylko wyposażeniem domów i mieszkań prywatnych ale także wyposażeniem lokali komercyjnych. Do współpracy zapraszamy również architektów I architektów wnętrz. Więcej o lokalach komercyjnych znajdą Państwo totaj.

 

 

Nasz Showroom

Design Spichlerz Wrocław showroomDesign Spichlerz Wrocław showroom
Design Spichlerz Wrocław showroomDesign Spichlerz Wrocław showroom
Design Spichlerz Wrocław showroomDesign Spichlerz Wrocław showroomDesign Spichlerz Wrocław showroom
Design Spichlerz Wrocław showroomDesign Spichlerz Wrocław showroomDesign Spichlerz Wrocław showroom

 

 

Tu Jesteśmy