Gate

Kinga Smardz-Gawłowska

produkt na zamówienie (4-5 tygodni)

Naturalny duet żywej zieleni chrobotka i brązu dębowego drewna w naturalny i nienachalny sposób ożywia otaczającą przestrzeń. Gate to po norwesku „brama”. Forma prezentacji rośliny ograniczona jest jedynie wyobraźnią posiadacza. Może być zarówno powieszony na ścianie, jak i postawiony na płaszczyźnie. Zamknięta rama gate symbolizuje błogi spokój i stabilizację, z kolei sam chrobotek w najbardziej organiczny sposób przedstawia naturalność. Przenieś naturę w czystej postaci do swojego domu i niech gate okaże się Twoją przepustką do jej świata.

Rama Gate występuje w wersji jednostronnej do zawieszenia na ścianie (54 x 34 cm) lub w wersji dwustronnej stojącej (70 x 50 cm).

Więcej szczegółów

695 zł

Ramka Borcas Gate wymiaryNaturalny duet żywej zieleni chrobotka i brązu dębowego drewna w naturalny i nienachalny sposób ożywia otaczającą przestrzeń. Gate to po norwesku „brama”. Forma prezentacji rośliny ograniczona jest jedynie wyobraźnią posiadacza. Może być zarówno powieszony na ścianie, jak i postawiony na płaszczyźnie. Zamknięta rama gate symbolizuje błogi spokój i stabilizację, z kolei sam chrobotek w najbardziej organiczny sposób przedstawia naturalność. Przenieś naturę w czystej postaci do swojego domu i niech gate okaże się Twoją przepustką do jej świata.

Rama Gate występuje w wersji jednostronnej do zawieszenia na ścianie (54 x 34 cm) lub w wersji dwustronnej stojącej (70 x 50 cm).

wymiary jednostronna: 34 x 50 cm / dwustronna: 70 x 50 cm
głębokość 6 cm
materiał dąb / porost chrobotek reniferowy
marka Borcas
design Kinga Smardz-Gawłowska

Gate ramka 3D

Model 3D do ramki Gate Borcas

Pobierz (7.34k)

Napisz opinię

Gate

Gate
Naturalny duet żywej zieleni chrobotka i brązu dębowego drewna w naturalny i nienachalny sposób ożywia otaczającą przestrzeń. Gate to po norwesku „brama”. Forma prezentacji rośliny ograniczona jest jedynie wyobraźnią posiadacza. Może być zarówno...
    Jesteś robotem?