Nowy Design

Nowy Design

Witajcie serdecznie :)!

Dawno nas tu nie było, mimo, że cały czas i nieprzerwanie od 2015 roku oferujemy designerskie meble i artykuły wyposażenia wnętrz. Dużo się zmieniło w Design Spichlerz, jednak jedno pozostało niezmienne nasza pasja to design, ludzie którzy go tworzą i formy które powstają, szczególną miłością darzymy design skandynawski.

Rezultatem wszystkich naszych działań i wysiłków jest połączenie znanych marek, projektantów jak i młodych talentów w przestrzeni Design Spichlerza. I tak każdy kto kocha design może coś dla siebie, w zasięgu swoich oczekiwań i możliwości znaleźć - czy ekspert, koneser czy odkrywający dopiero świat designu.

W Design Spichlerz znajdą Państwo designerskie meble, akcesoria i oświetlenie do domu, ogrodu, biura, sypialni, łazienki i kuchni. Wszystkie nasze produkty mają jedną wspólną cechę: nie tylko spełniają swoją funkcje lecz wyróżniają się świadomym projektowaniem aby stworzyć piękne obiekty codziennego użytku, meble i przedmioty, którymi otaczamy się na co dzień. Jak powiedział Jasper Morrision: “Design makes things seem special, and who wants normal if they can have special?” czyli “Design robi ze zwykłych rzeczy coś szczególnego, a kto chce coś zwykłego jak może mieć coś szczególnego?”.

Podczas rozmowy z jednym z naszych klientów padło pytanie: „Piękne meble, ale co to za marka? Nie znam jej”. To sprawiło, że postaramy się przybliżyć niektóre marki z naszej oferty, mam nadzieje, że bez przynudzania, ale w ciekawy i pasjonujący sposób, w którym dowiecie się min. jaka marka działa nieprzerwalnie od 1872 roku lub który z oferowanych przez nas przedmiotów otrzymała w podarunku Duńska Para Książęca. Czy firma z małego, pięknego państwa na krańcu Europy może mieć ogromny wpływ na design całego Starego Kontynentu? Zapraszamy na nasz cykl!

W globalnym świecie w którym codziennie otrzymujemy wiele inspirujących bodźców,  jako klient możesz podążać za oryginalnym tokiem myślenia projektantów, ale również wyrazić własną wizję designu. Jeśli potrzebujesz pomocy, nasz zespół ekspertów jest zawsze pod ręką i chętnie pomoże Ci zrealizować Twoje marzenie.

 

Pozdrawiam i życzę świetnego tygodnia!

Sebastian Miśta

Design Spichlerz skandynawskie meble

Design Spichlerz. Kawałek Skandynawii w Twoim domu.